Herbalife - podvod

Príspevok v téme: Herbalife - podvod
dadaho

Ahojte!Chcem sa podeliť s mojou dnešnou a pre mna osobne neprijemnou skusenosťou. Tento tyzden som obdrzala telefonat, ktorý sa mi v počiatku javil ako prijemny a moja podozrievavost bola len minimalna. Pani v telefone mi oznamila, ze moja sesternica (uviedla samozrejme aj jej meno,tak som nemala dôvod neverit)vyhrala v ankete cenu, ale prenechava ju mne. Výhra sa týkala cistenia pleti s pouzitim kozmetiky tretej generacie s tym, ze si zaplatim 7 euro z pôvodnej ceny 22 eur. Po dovolani som kontaktovala sesternicu,vsetko sa zdalo byt fajn. Pokusala som sa naist cez net, pojem kozmetika tretej genracie, no vyhladavat mi tento pojem nevygenroval,co vo mne vzbudilo nedôveru, ale aj napriek tomu, comu doteraz nechapem som podstupila tu ,,zazracnu,, kuru. Ja ako clovek, ktorý chodí na kozmetiku som sa domnievala, ze to bude cistenie pleti na ktore som zvyknuta, so vsetkym, co k tomu patri, teda naparenie, vytlacanie... Ale bolo tomu inak. Milá slecna mi odlicila jednu cast tvare, vraj na porovnanie a pouzila pritom zopar kozmetickych pripravkov. Ked sa ma po dokonceni pýtala, ci vidím rozdiel medzi lavou a pravou castou tvare, povedala som nie a to niekolko krat. pani a aj slecna (no hlavne ta pani, s ktoru som volala a ktora sa mi dokonca predstavila v mene inej osoby, teda tej slecny, ktora mala tento job len brigadne a ktora do dveri vstupila len chvilku predo mnou, cize som mala moznost z ich rozhovoru zistit, ze zrejme som ja bola jej prvou skusenostou) sa ma snazili presviedcat, ze ten rozdiel je skutocne viditelny a ze oni ho naozaj aj vidia.. no ja aj napriek ich videniu, ci asi vidinám som nic nevidela. Pocas procedury mi dali vyplnit dotaznik,ktorý som ani nedoplnila, chceli v nom po mne kontakty na kamaratky, znamych ludi, ktorých by mohli obtazovat rovnako ako mna. po skonceni sa ma pani opytala, ci mam zaujem o dalsiu kuru, lebo po prvej kure ako ona hovorila, nie su vysledky nikdy uspokojujuce a na to som mala samozrejme odpoved NIE. pri odchode ma nezabudla zinkasovat a vypytal si za tu ich zazracnu kozmetiku 7 eur. cudujem sa samej sebe, ze ja podozrievava a nedôverciva som bola schopna naletiet, ale krem som si od nich nekupila, to by bol uz vrchol.. Neviem, mozno tie vyrobky niekomu pomohli, ale mne samotny sposob ziskavania klientov prisiel neferový, klamlivý a nepresvedcili ma o prednostiach kozmetiky, ktorú mi vnucovali

alenda

Ja som sa pomocou Herbalifu zbavila zdravotných problémov a viem, že to naozaj funguje, aj tá kozmetika je dobra, len vzdy zabudnu povedat, ze je to individualne, ci to niekomu zaberie alebo nie a to, ze ak sa má niekto citit alebo vyzerat dobre musel by to brat do konca zivota. Ja som Herbalife vysadila po 3 mesiacoch a vsetky zdravotne problemy sa mi vratili, niektore este zhorsili, vyhodila som kopu penazi, a teraz som tam kde som pred tym "uzasnym" Herbalife bola. Najhorsie je na tom, ze ma chcela poucovat kamaratka, ktora to ani nevyskusala, ze som hlupa, ze som mala brat Herbalife aspon rok. To by som bola o par nul v penazenke lahsia a v depresii, comu som tak bezhlavo verila. Som rada, ze som sa spamatala vcas.

kik

hmm no poznam to, take telefonaty, mala som ich uz niekolko, z tejto fimry tiez, no vzdy som odmietla... podla mojho nazoru dobry kozmeticky salon si nepotrebuje ziskavat klientov tymto sposobom... a celkovo nejak nemusim tento novy trend telemarketingu, posobi to na mna nedoveryhodne a otravne, monzo to ma uspech pri urcitej skupine ludi, no tu druhu to skor odradzuje.... netrap sa ze ta dobehli, aspon mas skusenost :) kazdy sa raz popali...

ksl

Mne takto v Tescu chceli merať tuk v tele.Tak som si nechala a zapísali si ma do zoznamu,že môžem vyhrať zadarmo poraddenstvo ohladom stravovania.Čuduj sa svete - vyhrala som. Stretla som sa s chlapíkom,ktorý mi začal rozprávať o bunkovej výžive a tak.Vylľul sa z toho Herbalife.Ale chcela som vtedy veľmi schudnúť,tak som do toho šla.Muž sa mi smial,hovoril,že keď nič nejem,tak ozaj schudnem.Schudla som niečo cez 10 kg,ale vôbec to nebolo také úžasné,trpela som pocitom hladu,iba tá suma čo som za to vyplázla mi bránila vyžrať chladničku...Samozrejme,že som tie kilá potom nabrala naspäť o nejaký čas. Je to sprostosť...Je to len vlákninový prášok,tablety ktoré blokujú žlčník,ktorý potom nevytvára potrebné šťavy na štiepenie tuku a instantný čaj,ktorý extrémne dehydruje...A nejaké tie vitamíny,samozrejme...