Herbalife - podvod

Príspevok v téme: Herbalife - podvod
dadaho

Ahojte!Chcem sa podeliť s mojou dnešnou a pre mna osobne neprijemnou skusenosťou. Tento tyzden som obdrzala telefonat, ktorý sa mi v počiatku javil ako prijemny a moja podozrievavost bola len minimalna. Pani v telefone mi oznamila, ze moja sesternica (uviedla samozrejme aj jej meno,tak som nemala dôvod neverit)vyhrala v ankete cenu, ale prenechava ju mne. Výhra sa týkala cistenia pleti s pouzitim kozmetiky tretej generacie s tym, ze si zaplatim 7 euro z pôvodnej ceny 22 eur. Po dovolani som kontaktovala sesternicu,vsetko sa zdalo byt fajn. Pokusala som sa naist cez net, pojem kozmetika tretej genracie, no vyhladavat mi tento pojem nevygenroval,co vo mne vzbudilo nedôveru, ale aj napriek tomu, comu doteraz nechapem som podstupila tu ,,zazracnu,, kuru. Ja ako clovek, ktorý chodí na kozmetiku som sa domnievala, ze to bude cistenie pleti na ktore som zvyknuta, so vsetkym, co k tomu patri, teda naparenie, vytlacanie... Ale bolo tomu inak. Milá slecna mi odlicila jednu cast tvare, vraj na porovnanie a pouzila pritom zopar kozmetickych pripravkov. Ked sa ma po dokonceni pýtala, ci vidím rozdiel medzi lavou a pravou castou tvare, povedala som nie a to niekolko krat. pani a aj slecna (no hlavne ta pani, s ktoru som volala a ktora sa mi dokonca predstavila v mene inej osoby, teda tej slecny, ktora mala tento job len brigadne a ktora do dveri vstupila len chvilku predo mnou, cize som mala moznost z ich rozhovoru zistit, ze zrejme som ja bola jej prvou skusenostou) sa ma snazili presviedcat, ze ten rozdiel je skutocne viditelny a ze oni ho naozaj aj vidia.. no ja aj napriek ich videniu, ci asi vidinám som nic nevidela. Pocas procedury mi dali vyplnit dotaznik,ktorý som ani nedoplnila, chceli v nom po mne kontakty na kamaratky, znamych ludi, ktorých by mohli obtazovat rovnako ako mna. po skonceni sa ma pani opytala, ci mam zaujem o dalsiu kuru, lebo po prvej kure ako ona hovorila, nie su vysledky nikdy uspokojujuce a na to som mala samozrejme odpoved NIE. pri odchode ma nezabudla zinkasovat a vypytal si za tu ich zazracnu kozmetiku 7 eur. cudujem sa samej sebe, ze ja podozrievava a nedôverciva som bola schopna naletiet, ale krem som si od nich nekupila, to by bol uz vrchol.. Neviem, mozno tie vyrobky niekomu pomohli, ale mne samotny sposob ziskavania klientov prisiel neferový, klamlivý a nepresvedcili ma o prednostiach kozmetiky, ktorú mi vnucovali

jankaaaaaaaaa

preco je vas tak vela?
lebo vela zarabate.

a preco vela zarabate?
lebo na hlupych a chorych ludoch sa zaraba najlepsie

jojoj

No hovorte si čo chcete. Ja mám doma vygumovaného muža. Ničomu o herbalajfe zlému neverí. Aspoň som mu zabránila ísť na ďalšie stretnutia, zistila som, že dal aj na charitu, poodnášal vecí nové, podotýkam nové a nie dosť. Nič by na tom nebolo, ale on je veľmi skúpy. S p. Paľovou / z Budkoviec ináč/ bol aj na charitatívnom sedení v Žiline v nejakom domove / on je z BAA./ No povedzte!!!
Niečo otrasné. Bol pre dar, nevrátila.

:(

Mám kamošku, ktorá "holduje" rôznym prezentaciam, kde na záver si vyžiadajú zopár kontaktov. Takto dala aj môj. Odvtedy ma takto otravujú, samozrejme aj mňa lanárili na tú kozmetiku, no odolala som. Dokonca ma oslovili aj v meste. Takéto otravovanie by sa malo zakázať, lebo sú to len podvody. Druhá kamoška takto kúpila drahé hrnce, po použití sa na dne spravili fľaky,akoby sa poškodilo dno, chcela to reklamovať, no to už bol problém, tajili sa, skrývali a tak hrnce skončili v kontajneri.

fifi25

ahojte ja som sa dala na Herbalife asi pred mesiacom. Zastavila ma jedna pani v meste a zmerala mi telesný tuk (hrooooza), bola veľmi milá a do ničoho ma nenutila. Tak som sa teda na to dala. Mozem vam povedat, ze už prvý týžden som sa začala citit ovela lepšie. Prestala ma boliet hlava a hlavne čo som velmi rada, sa mi konečne upravila stolica.No a samozrejme som dala aj pár kíl dole. Ráno a večer jem koktejl a poviem vam, že je super mala som ten cookies je super. Taktiež mám od nich čaj a je velmi chutný. A to mi verte, ja patrim medzi tých ludi, čo im len tak niečo zdrave nechutí. Ostatne čaje na chudnutie mi chutili ako ponožkove odvari a koktejli, čo som skusila mi šli hned hore krkom. Ale toto je uplne o niečom inom . Napr. ten čaj odbornici vytvárali 7 rokov aby bol chutný a nie ako už spomínaný ponožkový odvar. No ale čo už 100 ludi, 100 chuti a tak isto je to aj s názorom na Herbalife ten, kto to chce vyskušat a obetuje na to peniaze , nech to skusi. Poznám ludi, ktorým to pomohlo tak prečo by to namalo pomoct aj mne???? No ale hlavne je to, že človek musi hlavne chciet a nie len sa spoliehat, že snad sa ráno zobudím o 20 kg lahší..... Len moj názor........

fifi25

ahojte ja som sa dala na Herbalife asi pred mesiacom. Zastavila ma jedna pani v meste a zmerala mi telesný tuk (hrooooza), bola veľmi milá a do ničoho ma nenutila. Tak som sa teda na to dala. Mozem vam povedat, ze už prvý týžden som sa začala citit ovela lepšie. Prestala ma boliet hlava a hlavne čo som velmi rada, sa mi konečne upravila stolica.No a samozrejme som dala aj pár kíl dole. Ráno a večer jem koktejl a poviem vam, že je super mala som ten cookies je super. Taktiež mám od nich čaj a je velmi chutný. A to mi verte, ja patrim medzi tých ludi, čo im len tak niečo zdrave nechutí. Ostatne čaje na chudnutie mi chutili ako ponožkove odvari a koktejli, čo som skusila mi šli hned hore krkom. Ale toto je uplne o niečom inom . Napr. ten čaj odbornici vytvárali 7 rokov aby bol chutný a nie ako už spomínaný ponožkový odvar. No ale čo už 100 ludi, 100 chuti a tak isto je to aj s názorom na Herbalife ten, kto to chce vyskušat a obetuje na to peniaze , nech to skusi. Poznám ludi, ktorým to pomohlo tak prečo by to namalo pomoct aj mne???? No ale hlavne je to, že človek musi hlavne chciet a nie len sa spoliehat, že snad sa ráno zobudím o 20 kg lahší..... Len moj názor........

jojoj

Konečne tu padlo meno speváčky Misha - veď jej mama do herbalifu zlákala aj môjho manžela a zdravotne ho zničila, vyznala mu lásku sms-kouhne Hneď po 1. stretnutí. Je šefkou va východe a riadi ich jedna vychodniarka z Prahy. Manžel s nimi chodil na stretnutia, niečo hrozné, sekta ako svet. Mishina mama zobrala od manžela ebenovú hlavu , môj dar z Afriky. A teraz sa zapiera ,nezdvíha telefón.To , že Misha tam bolakupovať, je len preto, aby ľudia videli, že aj ona ,,celebrita" používa produkty ,,H "
Je to svinstvo a nehoráznosť , ako zdierajú ľudí....

jojoj

Prosím kliknite si v googli: Herbalife Wisla 2010 a uvidíte ako to na sedeniach prebieha. Slovensko riadi jedna pani z východu, ktorá žije v Čechách. Riadí východ až po Žilinu. Výročné sedenia a zábavy sú vo Wisle, v Poľsku. Tam mikrobusmi dovezú akože vyliečených ľudí ,ktorých majú pripravených vystúpiť ako živý dôkaz vyliečenia. Pýtam sa, prečo tie,,dámy" obezné , neforemné nie sú štíhle a pekné????? /Dílerky myslím.
Sú toprodukty z rastín?? Kde zoberú toľko lečivých rastlín na výrobu produktov??? To by už na svete neboli žiadne liečivé byliny.
Osibne nám p.Paľová ruší telefón, pretože obdržala niečo , čo jej nepatrí, tak sa zapiera.
Je to horšie ako sekta, tam ide o veľmi veľké peniaze....

V.P.

newiem, ale mne sa nezdá, ze by ti nieco zlé spravili,,,o tom kolko budes platit si vedela vopred....a po jednej maske sa zazraky nedejú, a to je vo všetkom tak...neobranujem och,ale myslim, ze si zbytocne preháňala v tomto príspevku...

Iveta Michael

pre jojoj

ja len že...som slečna a nie pán :))))))

a dodam že: hlúposť nie je dar Boží moja..to nie!