Kokosový olej

leus

dnes som kupila kokosovy olej z DM , vobec nema chybu, bol tekuty-asi z tepla, v chladnicke uz po 5min.nadobudol origi konzistenciu, vonia...

2bodka

tak ten z DMky mam prave pred sebou a teda uz aj na sebe :) je prijemny, aj vona, ale na mna veeeelmi slaba. Ale to je asi tym, ze som bola zvyknuta pouzivat kokosove telove mlieko, kde bola kokosova vona umela, cize silna, prenikava. Ten olej na sebe skoro vobec necitim. Ale ked otvorim dekel a ovoniam, mam chut ho cely vypit :) - lizla som si a je to chutovo super! :)) teraz teda neviem, ci ho budem hltat, alebo natierat :))

lochness

jo, ten z dmky mam, je v pohode, ked som ho kupila bol tekuty a pred par dnami z nicoho nic zhustol (asi kvoli tomu ze sa ochladilo) a teraz sa stale drzi husty takze sa s nim dobre naraba.... celkom rychlo sa vstrebava (na to ze je to olej), nenechava mastnu plet (a to ju mam zmiesanu), nechava pokozku jak detsku ritku - ja odporucam

Kokosiak

Kokosovy olej, konkretne znacka Tropicai, je mozne zakupit aj v Bratislava v predajni bio kozmetiky na Bajkalskej 5 v Studiu Estetico alebo -odkaz odstránený-.

Andreja

Ahoje vsetky kokosacky...precitala som si vsetkych 23 stran o tejto teme a ani raz nebol spomenuty kokosovy olej ktory mam ja...a to som ho nasla len cez google.Mozno ze ked ste diskutovali tak este neexistoval :))Stoji 5,20€...ma sice len 150ml ale na skusku som nechcela nejake extra velke balenie. Postovne je zadarmo nad 10€ tak som si objednala este mandlovy a jojobovy takze postovne som neplatila :)...takze teraz sa neviem rozhodnut ktory na plet tak pouzivam vsetky striedavo+kokosovy aj na vlasy a telo a chcela by som skusit aj navarit s nim :) je chutny a zdravy neobsahuje cholesterol. Vonia velmi lakavo a sladko ako koko tycinka je tuhy ale v dlani sa hned rozpusti.Je lisovany za studena a 100 perc.BIO...vyskusajte zaujima ma aj Vas nazor nie len ten moj :)

casanta

No na vlasy, telo, na tvar ako krem, a pokozka vobec nie je mastna, aj v kuchyny...proste na vsetko, na vyrazky.na nete je toho vela

casanta

No premiestnili ho k vitaminom , tiez som to hladala, spytaj sa predavacky..len teraz to ide ako teple rozky, domov dm posielalo kupony, kde je teraz za polovicnu cenu. Vcera so ho kupila a som s nim pokojna.Pouzila som o ako telove mieko a je vazne super, pokozku ma jemnu a vobec nebola mastna ako po ostatnych olejoch,plus je v takej polotuhej forme, cize sa nevyleje.