Kokosový olej

mell228

Ja som naposledy kúpila kokosový olej Allnature v lekárni. Používam ho zatiaľ iba na vlasy a pleť, ale som veľmi spokojná. Kedže je trošku drahší tak vždy počkám na akciu a kúpim to najväčšie balenie. Nákupy cez internet sú pre mňa praktickejšie, môžem si o produkte niečo prečítať a porovnať ho s ostatnými. Navyše využívam cashback portál (www.plnapenazenka.sk) takže ušetrím viac akoby som kokosový olej kúpila niekde v drogérii.

guappa

ahojte, 500ml za 10,90 na powerlogy.com ten isty co v dm-panensky kokosovy olej-vyborny-pouzivam na plet a na telo-pekne sa vstrebe-idem ho vyskusat aj na varenie a na vlasy-urcite budem spokojna.

david.m

zdravim, ja tiez mozem pridat pozitivne ucinky ktore spozorovala moja manzelka...mala viacero problemov...napr by ste sa cudovali ze kokosovy olej/mlieko je dobre aj na lamavost vlasov a nechtov... minule som videl taky super dokument a strasne vela problemov riesi :)

Ale ano ako tu niekto pisal velmi zalezi aj od kvality... preto netreba sa oblaznit s cenami...napr co mozem odporucit tak: -odkaz odstránený-

sharush

Ahoj, já používám kokosový olej, zkoušela jsem jich už několik a hodně záleží na kvalitě. Doporučuji tenhle -odkaz odstránený-

RNG

Inac kokosovy olej sa sklada najma z stredne molekularnych retazcov, tj ma mensie molekuly nez ine oleje, a preto sa vstrebava ovela lahsie cez sliznice criev, a dokonca aj cez kozu. A vie sa spotrebovat aj na vyrobu mechanickej energie, podobne ako cukry, co vyssie molekularne oleje rastlinne nedokazu. Tie sa spotrebuvaju len na vyrobu tepla.

RNG

Na svete pouziva kokosovy olej na varenie vyse 2 miliard ludi, cize nejedna sa o ziadny modny vystrelok, ked sa ho naucia pouzivat aj Slovaci. Co sa tyka nasytenych olejov, tie su tak isto potrebne, ako nenasytejne a dokonca vo vacsom mnozstve.

Napr nas mozog je zlozeny z podstatne viac nasytenych/stabilnych olejov, ako modne tlacenych nenasytenych, ktore naviac su reaktivne/nestabilne a pri oxidacii a polymerizacii tvrdnu a zapchavaju nas cievny system, najma tie, co su poskodene dnes beznou hydrogenaciou a vysokymi teplotami pri rafinacii

MetallicA

titinka ja ti poviem prečo ti z neho bolo zle...lebo je to úplna blbosť, do ktorej sa ľudia zjavne nerozumejú a kupujú to pretože to je práve najmodernejšia inovácia v kuchyni....v chemickom laboratóriu ti povie odborník, že je to je jeden z najťažšie stráviteľných olejov....ale to jeden vymyslí dáku p=čovinu a už sa každý po ňom opičí

9titinka5

ja kupujem kokosovy olej na vitarian.sk,,,,, skusala som z dm ale nechutil mi neviem preco bolo mi z neho zle na zaludok

Karolinka1

velmi dobry kokosovy olej som nasla aj na vasakrasa. Vascinou kozmetiku objednavam cez internet, hlavne prirodnu kozmetiku kedze u nas na to obchodiky niesu :(