I just wanna be thin.

denula

mojka ja mam kamku kera ma takisto jak ti a je xuducka uplne pekna baba pokec.azet.sk mozon takih 56-57 bi bolo dobre ale menej us nie ta neblbni pls

ssia

máš pocit že si tučná? nie si ani náhodou, si na hranici normálu a chudosti tak radšej rozmýšľaj či nechceč pribrať!!! neblázni a pozri sa na seba objektívne!!!

karotka

do akych rifli? detskych??????
nerob to, cosi, ja som mala anorexiu, chcela som byt chuda....ale uz pri strednej podvahe som mala strasnu ale uplne strasnu plet, vypadavali mi vlasy, moja pycha......potom som sa naucila, ze zena ma vyzerat zensky...ziskala som spat postavu...taku normalnu, ale hlavne, vlasky sa zacali lesknut a s pletou nemam uz ziaden problem. teraz si sama zariadujem jedenie, byvam totiz na intraku ...a paradoxne, ked ma nikto nekontroluje, jem normalne, ale zdravo.:) mam okolo 50 kg a 162 cm...a je to ok:)
nechci sa zmestit do starsich rifli, mas dovod kupit si nove, krajsie;) a budes sa citit ok:)

nehcapem

takto si vahu nikdy neudrzite bude stale hore dolu sa menit.... a ak sa vam aj podari taky efekt ze budete stale chudsie a chudsie tak potom vobec nechapem pre koho chudnete, pretoze s takymto zivot. stylom vam ostava tak mozno 7rokov zivota nanajvys a z toho 4 s hadickami v tele, a mozno aj so strojcekom na srdci, ktore vasu hladovknu nebude zvladat. Potom si budete pripadat krasne? s tymi hadickami? vase pohyby budu otrasne pretoze svaly nebudu pracovat tak ako maju, nebudete ani moc cvicit, po obycajnom drepe sa nebudete moct ani postavit, a ak sa z toho dostanete a vyzdraviete, je velmi mala skoro az ziadna sanca ze neubudete mat deti... moja kamaratka zomrela na tuto chorobu, rsp spachala samovrazdu, lebo ked uz bola na tom celkom dobre a uz sa skoro vyliecila z anorexie, uvedomila si, ze cely zivot sa bude liecit skoro jej vypovedala pecen, srce jej 2krat zlihalo jedla cez hadicky a nikdy by nemala deti. Nezvladla to, znicila zivot sebe aj svojej rodine... SI MYSLITE, ZE VY TAKTO NEDOPADNETE? KAZDA ANOREKTICKA TAKTO DOPADNE KED SA UVEDOMI NESKORO, ZIAL MALO Z NICH SA UVEDOMI VOBEC NIEKEDY...

puma127

a takym chudnutim cakaj dasi JOJO EFEKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!KDE MAS ROZUM????????????????????????,