Pitny rezim

whee_ee

Chcela by som sa spýtať, koľko vody/čajov/minerálok atď môžem za deň vypiť, aby mi to nepoškodilo obličky? Pretože občas mám pocit, že pijem až veľa (možno, že v skutočnosti to ani veľa nie je), tak len tak orientačnem ďakujem za odpoveď :)

Alternativa

Zeleny caj obsahuje istu formu kofeinu. Na rozdiel od cierneho caju alebo kavy sa vsak viaze na triesloviny a siri sa jemnejsie a pomaly, ale ma dlhsie trvajuce povzbudzujuce ucinky. Cize netreba to s jeho mnozstvom prehanat, presne tak, ako s kavou, hlavne na vecer.

mirco

Ja pijem dene dost cajou ale skor bylinkove ako je sipkovy, matovy, zeleny, kamilkovy. Inak je jedno ci pijes len caje alebo vodu. Ja to striedam tak ze vipijem dene 2 litre vody a liter cajou a citim sa skvelo. :-)

lenka22

mala by si pit viac roznych napojov, pri nicom sa neodporuca jednotvarnost... jasne ze najlepsia je cista voda, mozes do nej vyzmykat citron - je to velmi chutne. Ale stale pit len caje, ved to ta uz nemoze bavit. A niektore caje sposobuju zapchu... Tak napoje radsej trochu striedaj

mea542

Sinka:ale ja jem chcem schudnut,ale iba 5kil a nedari sa mi preco?cely den vydrzim a vecer to pokazim.Ale to nie je vlci hlad.Len znova niekto pride a povie vsak si daj alebo ostatni jedia a ja sa pozeram.A ked zacinam tak to mam ako dokazat?prosim pomozte mi ako to mam zvladnut

sinka

nie zle ak vsetko s mierou. ale ak pije aj caj na chudnutie a aj nepapa...tak to nie je dobre.ani caj ani nejedenie.

katka4

citala som, ze caje sa musia striedat. kazdy caj je na nieco ine dobry.odporuca sa aj mineralna voda, ale najlepsie nesytena, a aj druh mineralky sa musi obmienat