som chora????????

gp

ja trpim bulimiu uz tri mesiace som nezvracala a tak zas to na mna prislo zase zacinam odznova teraz je to treti tyzden no vzdy sa bojim ze to pride asi z toho vonku nebudem nikdy:((((

k.g

ahojte, mam kamosku, ktora sa vas problem.babule, prosim, prestante s tym, kym stratite vsetkych ! lahko sa mi to hovori viem, ale kamoska je strasne fajn-strasne som jej chcela pomoct, no uz si k telu okrem rodicov nepusti nikoho...depresie, zahanbenie je jej sucastou dni...v kazdom pripade vam chcem povedat, ze vam drzim palec a hlavne vela odvahy k samotnemu faktu, ze mate problem...pomaha to, tiez som mala problemy aj ked ine...ale uznanie a prijatie problemu mi pomohlo a pak ludia ktori boli nablizku...

blake

podla mna ppp-ckarky zostanu trochu "chore" po cely zivot... vzdycky tu bude iste pokusene, ale podla mna, ty si uz z toho vonku :o)) a k tomu ti neskutocne gratulujem... ja uz vraciam tiez skoro rok, prossssssiiim ta, ako sa ti podarilo nad tym takto vyhrat? bola si na lieceni abo si to zvladla sama??? porad nam, menej uspesnym :o((