čakám dievčatko :))

kraaska

ahojte,potvrdil mi to moj novy gynekolog,vlastne pan primar porodnickeho oddelenia,k nemu chodim odvtedy co mi zomrel lekar...ja som len kukala o akych dvoch gulkach mi to rozprava,potom som sa snim zacala hadat ze ja cakam babu a on mi ukazal gulky aj pipíka :)) takze tak..ale v nedelu ideme na 3d tak som zvedava tam mi co povedia :)) najlepsie je to ze ocinko mu kupil krasne ruzove satocky na ramienka,hehe,ale nevadi :)) bola som aj na tom cukry,akurat teraz som volala a vsetko je ok..

mojaeni

TAni,uzivala som Calibrum mama, teraz beriem nejake doplnky na prirodnej baze.Esteze si mi pripomenula, idem si dat:o)
Moja mala tiez je riadna fotbalistka, kope vlastne 24hod denne s mensimi prestavkami. A vecer prichadza jej cas a potom celu noc, ale tak ako vravis, aj ja sa tomu tesim, lebo viem, ze si naziva dobre.Juj, ale strasne ma tlaci na moj chory pravy vajecnik a pocitujem tam silne bolesti, no ale s tym asi nic neurobim. Dufam, ze na poradni bude vsetko v poriadku, uz sa tam niekedy aj bojim ist, lebo stale mam nieco s mocom a uz som vybrala dvoje antibiotik, co mi lekar predpisal.
tehotenstvo ubieha velmi rychle, nemas ten pocit? Len sa rozculujem sama nad sebou a svojim obzerstvom,neviem to stopnut, velmi mi chuti jest a neustale citim hlad a chut.

mojaeni

TAni, beriem nejake, ale nie tie klasicke re tehotmne, hoci aj tie som uzivala, teraz beriem nejake doplnky na prirodnej baze.Esteze si mi pripomenula, idem si dat:o)
Moja mala tiez je riadna fotbalistka, kope vlastne 24hod denne s mensimi prestavkami. A vecer prichadza jej cas a potom celu noc, ale tak ako vravis, aj ja sa tomu tesim, lebo viem, ze si naziva dobre.Juj, ale strasne ma tlaci na moj chory pravy vajecnik a pocitujem tam silne bolesti, no ale s tym asi nic neurobim. Dufam, ze na poradni bude vsetko v poriadku, uz sa tam niekedy aj boji ist, lebo stale mam nieco s mocom a uz som vybrala dvoje antibiotik, co mi lekar predpisal.
tehotenstvo ubieha velmi rychle, nemas ten pocit? Akurat sa rozculuje sama nad sebou a svojim obzerstvom, uz to prehanam a neviem to stopnut, velmi mi chuti jest a neustale citim hlad.

tana 147

ahoj mojaeni:D no ja už mam pekne gulate brusko, malý vystraja ako divý...som rada že kopka, aspon viem, že žije:D vzdy ked ho pohladím, tak reaguje, je to krasne. a inač, ty sa mas ako? a ozaj ty berieš aj nejaké vitamíny?

mojaeni

ahojte Tana, Kraska, tak a je to definitivne?:o)
Ja som tiez velmi prekvapena,myslela som, ze to vedia lekari povedat uz definitivne, ked to aj teb asi tak povedali najprv, nie?
Mne dvaja lekari povedali ze to bude dievca, tak dufam, ze jej teda ziadny pipik uz nepribudne:o) Osobne mi je to tiez jedno, ale uzsom nastavena na dievcatko , aj dcerka sa s nou zhovara ako so sestrickou a mena vyberam stal.
Vy ste uz boli obe na tej glukoze? Ja idem az o dva tyzdne.
Netlaci vas uz malinke v brusku?

tana 147

ahooooooj kraaska...to fakt? ja tomu nemožem uveriť, to sa da tak spliesť?? som uplne prekvapena....takže aj vy čakate chlapčeka, poviem ti že ja som ta najstastnejsia buduca mamina, lebo sa velmi tesim na našho drobca a je mi to uuuuuuuuplne jedno, hlavne nech je zdravy:DD
ale si ma riadne prekvapila, sranda...nemožem tomu ani uveriť...to ti zistil tvoj gynekolog, alebo si bola na 3D???
a inač ako ti dopadol cukor, bola si na nom?? ja si pojdem zajtra zistit vysledky, ale ta voda bola hnusna

kraaska

ldkd-preco ze tak mi treba?nam je jedno co to bude,len od 20tt sme tak vedeli ze to bude baba,... afaf zatial sme nemali pre chlapceka meno,ale od vcera uz rozmyslame,bud Adamko,Nikolas alebo Mark :))a tema?hm neviem..

afaf

nevadi, to sa stava...ono je to aj tak radost...zasa vyberacka mien, co?:))ci vy ste uz dohodnuty aj na chlapcenskom mene?
my sme v 30tt na ultrazvuku videli pisulu, tak dufam, ze sa to od vtedy nezmenilo:)