Povedzte mi, prosím, že som sprostá!!!

Príspevok v téme: Povedzte mi, prosím, že som sprostá!!!
blake

Mám 18 rokov a bulímiou trpím už skoro rok. Avšak v ppp lietam už 2 roky. Dospela som do štádia, keď potrebujem dostať pár faciek....
Prejedám sa a vraciam takmer úplne každý deň, po škole kludne aj od 2 poobede do 9 večer, pričom na jedlo utrácam hrozné peniaze. Je to strašné, viem, ale ja som si na to už tak zvykla, že proste s tým jedna časť môjho JA nechce skončiť. problém je v tom, že zatiaľ nemám zdravotné problémy z toho, už ani depky nemávam a aj v tom, že odkedy lietam v bulímii, v škole som stále dobrá, mám kopu supr nových priateľov, darí sa mi aj s chlapcami a tak.. VIEM, že to všetko nesúvisí s ppp, ale proste ide o to, že moja blbá hlava si tým pádom nevie nájsť motiváciu, dôvod prestať- vždy sa totiž pokúšam len redukovať vracanie, že "ok, dám si dva dni pauzu", nikdy som ani nepomyslela na to, skončiť to úplne. Prečo? lebo, ked vidím, že aj napriek bulímii sa mi tak dobre darí, tak prečo sa vzdávať tej "rozkoše z jedenia"??? ja viem, úplne sprostá som, uvedomujem si to. Len sa neviem odraziť z miesta...
Prosím vás, napíšte mi, že mám skončiť, popíšte mi, aká je to strašná choroba, aké hrozné následky má, ako ma raz zničí...ja to všetko viem, ale tá moja bllbá hlava ma už vôbec neberie vážne :o(( potrebujem motiváciu, prebudenie.. kľudne mi aj vynadajte, potrebujem to. Lebo ja viem, že sa z toho dokážem dostať, ja len proste nechcem- "veď načo keď mi je takto dobre??" :o(((

blake

dakujem moc za rady.. ono len odrazit sa od tohto bodu je tazke.. proste urobit rozhodnnutie a skoncit...
33++, heh, dike, prispevok fakt dobryyy :o))
a bulimiiiiiicka, mail je leela_lee@azet.sk tesim tesim na teba :o))

adrien

zacni sa mat rada a buduj harmoniu v sebe
skus jest v pravidelnych intervaloch(ranajky, desiata, obed, olovrant vecera) v rovnakom case a peniaze si nechaj na nejake pekne veci, ktorimi si urobis radost(napr. oblôecenie, bizuteria,kozmetika:)

adrien

zacni sa mat rada a buduj harmoniu v sebe
skus jest v pravidelnych intervaloch(ranajky, desiata, obed, olovrant vecera) v rovnakom case a peniaze si nechaj na nejake pekne veci, ktorimi si urobis radost(napr. oblôecenie, bizuteria,kozmetika:)

adrien

zacni sa mat rada a buduj harmoniu v sebe
skus jest v pravidelnych intervaloch(ranajky, desiata, obed, olovrant vecera) v rovnakom case a peniaze si nechaj na nejake pekne veci, ktorimi si urobis radost(napr. oblôecenie, bizuteria,kozmetika:)

33++

TY DEBILNA KRAVA PRESTAN UZ ZRAT A VRACAT , PRESTAN SA UZ ZAOBERAT SEBOU SAMOU a pomoz radsej niekomu v tvojom okoli kto to potrebuje....

Adulka

Skús ísť za nejakým psychológom a vyrozprávaj sa mu... Ten to nikomu nepovie a určite ti pomôže, niekedy je ťažké zvládnuť to sama..
A niesi sprostá, to si nehovor.