forever ovulacia, pomozte

Príspevok v téme: forever ovulacia, pomozte
lala

Prosim vas, je tam niekto, kto mi moze odpovedat na tuto otazku?
Snazime sa s manzelom otehotniet, teraz 5-ty mesiac. Kupila som si ovulacny test a uz 7den mi to ukazuje, ze coskoro budem ovulovat, ale stale nic. To co ma byt? Je to chybny test, alebo moje vajecniky nie su schopne vypustit vajicko, alebo co sa deje? Stretol sa s tym niekto? Uz sme z toho obaja zufali, ani neviem, ze kedy by sme mali skusat. Prosim, pomozte ak viete. ( aj ked len pozitivnu myslienku)
Dakujem

anicka

celkom fajn su knihy o prirodzenom planovani rodicovstva dostat v knihkupectvach s nabozenskou tematikou mas tam presne napisane priznaky ovulacie lebo nie je len jeden, pomohlo to, skus hladat symptotermalnu metodu - sleduje sa krcok maternice, hlien, teplota a tak naraz a hlavne prajem vela vela stastia ak sa to uz medzitym nepodarilo

lala

Ahoj amika,
az teraz som si vsimla, ze som mala dalsi prispevok. Dakujem. Kyselinu listovu uz beriem ( folic acid) trvalo mi to, kym som zistila, ze je to to iste. hihi
Merala som si aj teplotu, stale bola nizka, tak som stale cakala, ze ok, dnes je ten den na ovulaciu a stale nic. Ovulovala som az na 21den. Hrozne. Trosku mam z toho zas nervy, lebo sme sa milovali len v ten den a tak neviem, ze ci to staci. No uvidime. ( ale bol spln, bolo by super splodit babo pocas full moon)
Ak skusate o babatko, tak drzim palce. A tebe teplota neukazala ovulaciu? Ak si uz ovulovala, tak by teplota mala byt vyssia, nie? Tak ako je mozne, ze doktor povedal, ze to uz preslo, ale teplota to nepotvrdila? Ako vidim, naozaj to je miracle, ked zena otehotnie. Dakujem este raz za prispevok, velmi ma potesil

amika

Ahoj. no mne tento mesiac testy tiez neukazovali ze by bola ovulacia(testovacia ciara bola o nieco slabsia ako kontrolna) a na laparoskopii mi povedali ze ovulacia urcite bola. Skus merat bazalnu teplotu a k toumu tie testy. Vela stastia. Ber aj kyselinu listovu, vraj dost pomaha k dozrievaniu vajicka(povedal mi to gynekolog-k synteze bielkovin)vela stastia

lala

Dakujem Dagmar za radu. Uz som skusila novy test a ten ukazal, ze neovulujem, len teraz neviem, ze ci som uz ovulovala, alebo to este pride. Sibe mi z toho. Drz palce, nech nam to uz vyjde. dakujem este raz za pozitivne slova

dagmar

lala, aj ked medicina je rodu zenskeho (teda "da sa od nej cakat vselico...), pravdepodobne bude problem v kvalite daneho kusu testu (nemyslim to tak, ze vyrobca je zly, no prave ten kus je chybny). Bolo by fajn kupit si znova test (skus aj ine znacky) a otestuj sa znova. Ak by problem pretrvaval - ze by sa ukazovalo stale dookola to iste co pises, zaskoc za svojim gynekologom, aby sa na to pozrel sam.
A mimochodom - prajem velmi vela stastia (a nevzdavat sa!!!)