Pomoze mama?

vlasta

Ahoj mea.Ten jedalnicek si urob sama,ja ti sem napisem jednu cesku stranku,kde mas napisane,kolko kalorii maju niektore druhy potravin.Takze www.zdravystyl.ev ,potom si klikni na spravna vyziva,potom su tam nejake clanky a medzi nimi si najdi a klikni na obsah kalorii a proteinu...,nezabudni,ze cim viac budes cvitit,tym lahsie schudnes a nezabudni pit dostatok tekutin,nie sladkych,najlepsie vodu.Ak je pre teba take dolezite schudnut,prajem ti,nech sa ti to podari!

kiri

Ahoj, Vlasta, prave som si spravila ten dotaznik na linku, kt. si napisala a hovori, ze ak chcem do 4 maja schudnut 23kg, musim prijimat max 1750kCal denne.
Vlasticka, mohla by som Ta poziadat o malu sluzbicku? Mohla by si mi napisat nieco ako rozvrh na jeden den, kde je 6 jedal a aby to do kopy malo tych 1750kCal? bola by som ti vrcholne povdacna, lebo ja nutne musim schudnut, inak pol zivota stravim tucna...dakujem, zlato

betka20

vlasta:ahoj mam 15 rokou.170cm a 64kg.Chcela by som schudnut 5 kil za tri tyzdne moze byt aj mesiac.A prosim ta po anglicky neviem iba sa ju ucim.

vlasta

Ahoj mea,neviem kolko mas rokov,ale ja ked chcem schudnut,zacnem si pocitat a zapisovat kalorie,co zjem za den.Ja som uz starsia,mam 48 rokov,ale ide to krasne dole.Napr.teraz chcem schudnut asi 3kila a vyplnila som si taky maly dotaznik na www.calorie-count.com a tam mi vyratali,ze ak chcem schudnut do 6 tyzdnou 3 kila,musim zjest denne 122o-kalorii.Ide to krasne dole.Ale naozaj musis dodrzat tie kalorie,inac neschudnes.Ale tak isto nesmies zjest menej kalorii.V tom dotazniku mas otazky,kolko mas rokov,kolko chces schudnut a za aky cas,aku mas dennu aktivitu,ci mas viac pohybu,alebo menej a este je tam otazka,ci si zena alebo muz.Myslim ze to je vsetko.Je to po anglicky.Vobec to neni drasticka dieta.Takze,nech sa ti dari!