cistenie pleti

annninka

Almia ako si pochodila moja? Už si tam volala? Čo sa týka toho objednávania a termínov, tak dosť vedia vyjsť v ústrety. A majú aj poobedné termíny. Neviem, že prečo to všade tak nerobia. Veď nie každému sa dá doobeda, presne ako si to aj spomínala.

almia

annninka no veď práve, ono keď chodím k ženskému na prehliadku, tak to sa aj objednám a aj tak čakám v čakárni ešte minimálne hodinu. tam majú proste stále chaos v tomto objednávaní a číselkách, čo sa berú. super teda, tak si zavolám a skúsim sa objednať na nejaký termín. hádam sa bude dať aj poobede, lebo doobedia sú u mňa chaotické či už z rodinných alebo pracovných dôvodov.

annninka

Almia isto si zavolaj dopredu a dohodni sa na nejakom termíne. To len takto prísť niekam, to už v dnešnej dobe tak málokde funguje. Ale sa neboj, že by si dlho čakala na termín, to zase nie. A čo sa mne páči, tak že aj keď si objednaná na nejaký čas, tak proste vtedy ťa zoberú. Lebo vieme, ako to inde chodí, všakže.

Adamcova

aj ja mam zaujem na takyto veci, vobec ne tušim kde môžem najsť šikovnu dievču ktura mohla by mi z tym pomoc. Myslim si že čistenie tvare potrebujem mechanicke

almia

annninka a to si tam len tak prišla, či si sa aj nejak dopredu objednávala. alebo ako u nich fungujú takéto administratívne záležitosti?

annninka

Mydia toto čo som bola ja v Spinne, tak to trvalo okolo pol hodinky, možno o pár minút dlhšie, ale tak s celou prípravou som bola za hodinku s prehľadom vybavená. Bolestivé to nie je vôbec, je to práveže také fajn, že si pri tom oddýchneš. Aspoň ja som si, som si poležala a ešte sa o mňa aj niekto postaral, však čo je lepšia kombinacia :D Akože ak ťa bude niečo zaujímať, tak kľudne ešte napíš. Jaj a napríklad opakovanie toho ošetrenia je čisto na tebe, nie je to tak stanové, že musíš absolvovať nejaký počet, aby sa dostavil výsledok. Ten vidíš vlastne hneď.

mydia

annninka to som presne napríklad myslela, že či náhodou nie je nejaké bolestivé, keď ide už vlastne o takýto menší lekársky zákrok si dovolím povedať, vzhľadom na to, že sa to vykonáva na klinikách. napríklad, keby si spomenula, že ako dlho to trvalo, alebo ako často treba chodiť a tak. také klasické bežné info.

annninka

Mile rada, len povedz, že čo také ťa zaujímalo. Mám to viac menej čerstvo absolvované, tak by som ti mohla vedieť zodpovedať otázky. Ale poviem ti tak, že zbytočne som sa obávala, čo ma bude čakať, že či to nebude nejaké bolestivé, alebo tak. Ale práve naopak, úplna pohodka, som si poležala a oddýchla pri tom.

mydia

annninka mohla by si mi o tom viacej napísať? dosť ma to zaujalo, pretože čistenie u kozmetičky už dlhšiu dobu nie je presne podľa mojich predstáv. domov si na to nechcem kupovať žiadne prístroje a nástroje, moc sa tomu práve nerozumiem. najlepšie mi z toho vychádza vyriešiť to takto, ako aj ty si to.

alenka_radska

ja som si z okay kupovala novu TV a všetko bolo v poriadku. Kludne si ho kup, ved ked ti nebude vyhovovat, možeš ho vratit