Trapi ma to.Prosim poradte.

Príspevok v téme: Trapi ma to.Prosim poradte.
xell

Ahojte.Prosil by o radu lebo neviem koho sa spitat.Na zaludi a vajecnikoch mam take pomenoval by to skor pluzgieriky s ktorich rastu chlpky.Nemam ziadny vytok uplne v poho len ked sa spotim tak len trosicku svrbia ale inac ani neviem ze to mam len ked na to pozrem.Ma to niekto,poradte mi,prosim.Co to je,bojim sa ze priatelka to zisti.prosim.

lubo628

namiesto skúmania svojich vaječníkov by si si mal preštudovať slovenský pravopis ...

Nejde o nič iné, ako len o zdurené mazové žliazky..má to každý druhý muž. Čiastočne pomáha masáž s detským olejom, nie však úplne

samotqa

He he he he he. Este som nevidela muza s vajecnikmi :DDD Si hermafrodit? Ale nie. Ja viem ze si myslel semenníky, ale ma to pobavilo. Xi xi xi

xell

Ved to.Priznavam ze uz 2,5 roka ma priatelka nuti sexovat,len ja sa snazim nevojst dnu a ak tak len trochu ale uz aj od toho by daco mohla dostat a po 2,5roku by mi povedala ze nieco odomna dostala keby to bolo nakazlive,no,nie?Takze to ma kazdy?Ak ano tak zo mna urobite najstastnejsaieho cloveka na svete lebe ma to trapi dobrych 5-6rokov a nemal sa koho opitat.