kučerave / vlnite vlasky :)

Príspevok v téme: kučerave / vlnite vlasky :)
medicka

ahojte, chcela by som poprosit ci niekto nevie poradit s kuceravymi vlasmi..nehladam ziadny prostriedok na ich skrotenie, praveze by som chcela nieco, aby pekne drzali tvar a objem..kadernici mi povedali,ze kucerave vlasy je hriech cesat a ja to ani nerobim, ale potom sa mi moc chlpatia...iste nie som jedina kto ma takyto (ne)problem, tak by som bola rada, keby ste sa o svoje poznatky a skusenosti podelili tiez..dakujem :o)

medicka

no ja mam svoje vlastne, ale s tym ze im musim trocha pomahat k tomu aby boli tak fesne kucerave a to tak, ze si na ne sprejom davam cistu vodu :)citala som ze najlepsi je kosteny hreben, alebo dreveny, len nikde som este nenasla, taky dobre riedky..ozik baby poculi ste uz o kadernickej gume na vlasy? vraj je to moc skvele na tvarovanie ci uz kucier alebo rovnych vlasov a nezlepuje... :)

lenka22

baby a to mate svoje kucery (vlny) alebo vam ich robila kadernicka??? Ja mam rovne a strasne tuzim po kaderach ale kadernicka ma od toho odhovara :(((

lenka22

baby a to mate svoje kucery (vlny) alebo vam ich robila kadernicka??? Ja mam rovne a srasne tuzim po kaderach ale kadernicka ma od toho odhovara :(((

eviak

noo, cesat treba obcas :) kup si hrben so zubami daaaleko od seba, ten vlny nerozbije. na objem pomaha tuzidlo a na tvar gel resp. vosk... a este je taky krem na vlasy, sunsilk, odporucam.. nelietaju potom ako splasene :)