upravená?

Príspevok v téme: upravená?
orešanka

Ahojte.
Som strašná a hnevám sa preto na seba. Neviem či je takýchto žien veľa ale ja som jedna z nich. Chcela by som vyrezať veľmi pekne, elegantne ale som nedbalá a veľa krát možno aj lenivá v úprave svojho zovňajšku. Maľujem sa len veľmi málo, nenosím šperky a väčšinou mám oblečené nohavice. Občas si dám záväzok, že sa budem každý deň maľovať a nosiť šperky ale veľmi rýchlo ma to prejde. Ste niektorá taká istá? Tiež chcete vyzerať super a zároveň vám "nezáleží" na vašom oblečení?

sii

tish presne tak, oni to robia pre nejake modelky nie pre tuctove postavy, aj ked nie som tucna alebo tak mam 53 kg ale aj tak je to strasne a mimochodom kam pojdem v takom obleceni pripadala by som si ako idiot.

ali

ahoj. ja sa vobec nemalujem, nosim stale nohavice, obycajne tricka, nenosim nausnice ani ine sperky. tie si dam len sem tam, ked sa citim vynimocne dobre. myslim, ze u mna je to kvoli mensim problemom so sebavedomim, a tak sa proste nemozem obliect "dokonale sexi". ale nevadi mi to. ja sa citim dobre takto a ak ti to vyhovuje, tak preco nie? :-)

sii

ahojte babky zabky,
nad tym si ja uz davno hlavu nelamem. Ked som chodila do skoly nemala som peniazky na pekne veci alebo sperky. A zanedbala som sa aj v malovani.
Teraz pracujem a penazi mam, lenze tie modne vystrelky su az prilis hm moderne a aj ked sa mi pacia nakoniec si kupim nejaky obycajny svetrik alebo koselu a k tomu nohavice. Lenze stale si kupim nejaky sperk k tomu, ktory potom stoji zavavrety doma a nikto ho nepouziva :))
To iste bolo so sminkami, riesim to tak ze si rano namalujem mihalnice a to staci na zaciatok :), nikdy som nenosila puder alebo make up to bolo uz vela , menej je viac!!

tish

ahoj, v tomto som podobna ale riesim to tak, ze menej je niekedy viac. co sa tyka malovania, niekedy sa mi fakt rano nechce capat na seba kadeco ale zvykla som si na zaklad, makep, puder spirala, rno mi to zaberie 5minut a oblecenie si kupujem take aby som mohla kombinovat vsetko so vsetkym. a ja sukne vobec nenosim. iba v lete aj to malokedy. velmi sa mi paci bizuteria ale tu velmi kvoli alergii na obycajne kovy nenosim. aj ked by som sa mala kvoli praci obliekat elegantnejsie, kaslem na to, obliekam sa uplne jednoducho.