Kedy mi uz konecne skonci menzes???? :-((

Príspevok v téme: Kedy mi uz konecne skonci menzes???? :-((
zufala

Prosim vas, co mam robit ak mam stale menstruaciu, uz 11-ty den a stale silny a neviem co s tym...urcite to bude tym, ze som zacala brat antikoncepciu, ale uz som tak vykrvacala tieto dni, ze som aj bleda, je mi casto na odpadnutie a uz by som chcela aby skoncili...ako sa to da urychlit, co mam robit? pomozte mi prosim, lebo viac ako den to uz nevydrzim!!!

sunnysweetie33

ahoj moje male ..ja som mala rovnaky problem preds asi 5r. krvacala som vkuse aj 10/15dni a po 2tyzdnoch zase..pomohol mu DUPHASTON a super gynekologicka..po case som zacala brat antikoncepciu a problemy sa uplne stratili..ale uz rok neberiem antikoncepciu a mam opacny problem,nemam menstruaciu aj 2mesiace..
radim ti,zmen lekara a davaj si na to pozor..mozes zostat chudokrvna a mozes sa dostat do nemocnice..je to vazne..stracat tolke mnozstvo krvi..jedz potraviny s vysokym obsahom zeleza a co najskor vyhaladaj pomoc!!!

zufala

Problem je v tom, ze ja mam takeho sprosteho gynekologa...pretoze ked som k nemu isla, tak som isla kvoli takemu problemu, ze mavam dlho menstruacie a on mi na to dal antikoncepciu a este aj inekciu aby som zase dostala, hned po nejakych 5 dnoch co mi skoncili...takze som urcite musela stratit aj 2litre krvi..a ako mi zacali tak ovela silnejsie, takze neviem uz co mam od neho ocakavat...ved mi len ublizuje nez aby mi pomahal s tym :-((