Fenovanie vlasov? ako????

Príspevok v téme: Fenovanie vlasov? ako????
petka18

ahojte.Poradte mi prosim ako si spravne fenovat vlasy- teda ci mam pouzit kefu pri fenovani(malu ci velku) alebo co? ja ked si vyfenujem vlasy mam ich hrozne trcia kade tade a vyzera to hrozne...a este aky sampon by som mala pouzivat ak chcem mat pekne jemne vlasy na dotyk? lebo moje su take drsne(no proste hrozne)-inak mam suche vlasy,krepovite pouzivam aj sampony na suche vlasy ale vobec to nepomaha tak mozno viete o nejakom sampone po ktorom budu vlasy jemne.

=)

Ja si vlasy fénujem nasledovne:
1. Ak ich chcem mať rovné, fénujem si ich pomocou hrebeňa v predklone. Ako keby som si ich česala.
2. Ak chcem mať zase kučeravé vlasy, tiež si ich suším v predklone, ale si ich "mačkám" (niečo ako difuzér, len používam moje pršteky =) ).
Je dobré, ak pred sušením použijete vhodné prípravky, aby neboli vlásky suché a krepované. No s tým by som už potrebovala poradiť ja, aké sú na to vhodné. :)

liza_wendy

ahojte..... kto ma zvas kucery?? .. ako si ich fenujete? ... pretoze obcas mam problem si ich vyfenovat pretoze ich mam aj dost dlhe ....

jarmilka m

ja si vlasy fenujem kulmofenom. najprv si ich zdvihnem hore stipcom a zacinam fukat spodne vlasy, postupne pridavam dalsie pramene vlasov. nepouzivam ziadne tuzidlo, ani lak na vlasy, iba obycajny sampon.ale problem je ten, ze ja si vlasy musim fukat len vecer a uz nesmiem ist vonku, aby mi nezvlhli.takze potom som len doma a idem spat, no rano ked vstanem, mam krasnu bohatu hrivu, aj ked nemam huste vlasy, tak posobia velmi bohato a su leskle.nasledujuce dni s nimi uz nic nemusim robit, stale maju dobry tvar a objem, kym ich znova neumyjem. je to cele o dobrom fenovani v protismere.

mia 90

baby moje vlasy su na tom asi podobne ako vase, cize brckave a krepovite. teraz som si nakupila tolko pripravkov ze ani neviem ci to ma vsetko naraz nejaky vyznam. takze mam sampon a balzam od alverde plus genera, to striedam, este aj hennu obcas davam, potom som si kupila to serum z avonu zelene, to si davam len na konceky po umyti a obcas aj ked vidim ze su neposlusne tie konceky, a teraz si chcem kupit aj olej dixi na vlasy, to sa vlastne ako pouziva to sa aj zmyva?

poliewoocka

Ja si dam pred fenovanim a zehlenim kondicioner v spreji od gliss kur-u. Vlasy mi nezkrepovateju a su na dotyk hebke a leskle. Pomaha aj silikonovy sprej, ale ten neviem zohnat:(