PRESTAT FAJCIT!!!,,,VYDRZIM?????

Príspevok v téme: PRESTAT FAJCIT!!!,,,VYDRZIM?????
nikotinka

AHOJTE VSETCI FAJCIARI!!!!
SOM SA ROZHODLA ZE OD ZAJTRA PRESTAVAM FAJCIT !!VYDRZIM ??? PEVNE DUFAM ZE ANO KUPILA SOM AJ NAPLASTE, VYHODILA SOM ZA NE 26 EURO ,,TAK DUFAM ZE POMOZU V TYCH KRITICKYCH CHVILACH !!!!VIEM ZE TREBA PEVNU VOLU STYM PRESTAT TO JE AKO PRVE
KTO SA PRIDA ??
A MALI STE NIEKTO TIE NAPLASTE ??
DRZTE PALCE!!!
---------------------------
Ako prestať fajčiť? (Skončite s fajčením) www.zdravie.sk

sonicka_sov

Mne doporucila lekarnicka tabletky, zevraj su o nieco lepsie ako naplaste, ale ja osm si potom po douzivani tabletiek kupila aj naplaste, chcela som skusit a oboje boli dobre :-) tam ide hlavne o to aby sa ti stale prisuval ten nikotin do tela, zatial co ty nefajcis

alenka_radska

Ja by som chcela prestať- ved ked už si dávame tie novoročné predsavzatia :D už by bolo načase po tolkych rokoch. Ale objavila som na stranke niquitin.sk že majú aj náplaste a nejake filmy na jazyk, chcela by som preto vediet s čím máte najlepšiu skúsenosť?

sonicka_s

ja sa snazim tiez :-) zatial asi tyzden ale celkom sa mi dari, sice som par krat cigaretu mala, ale urcite je to pokrok!

3nttt

ahoj!my s priatelom sme prestali pred vyse mesiacom:)nas velky uspech:) on pouzival naplaste,ja nie...pouzival ich asi 3 dni a potom prestal a hovori ze to nebol nejaky extra rozdiel.tak neviem.ono tu chut na cigu raz za cas dostanes a priznavam ze my ked tu extra chut dostaneme tak si zapalime:)a co.jedna za tyzden je urcite lepsia ako 20 za den...drzim palce:)nam to vyslo az na 3-ti krat:)

ajja

Ja uz tiez nefajcim a aby som mala dovod, tak som sa rozhodla cast usetrenych peniazkov davat kazdy mesiac ako dobry anjel niekomu, kto to potrebuje urcite viac ako ja cigy. Pozrite www.dobryanjel.sk ak to nepoznate

tomas pop

Fajcil som skoro 23 rokov, vobec som neplanoval prestat, ale na internete som nasiel prepoctovu tabulku na stranke www.uznefajcim.sk kde som zistil ze som na cigarety za ten cas vyhodil nekrestanske peniaze a zrazu ma presla chut

nikotinka

ahojte
tak 13 bez cigy hmmm a dnes kamoska ked sme isly von si nieco zabudla doma musela sa vratit a dala podrzat jej cigo / uz zapalene/ no a nic to somnou nepsravilo ani ma nenapadlo potiahnut si :)) co som velmi rada ,,ja len pevne dufam ze to pojde takto dalej ;))
jancek a ty ako si na tom ??
izia a to tvoje zajtra uz doslo ci este nie ?? :))
zuzana ja viem ze pre byvalych fajciatrov je to horsie ale musis mat super pocit kua 8 rokov !! a po kolkych si prestala ???

jancek 1

Ahoj,ja si uz dlho planujem,ze zajtrajsim dnom prestavam fajcit,tak som zvedava,akurat si neviem predstavit rano bez cigaretky a kavy,tak drzte palce.

zuzana12345

nikotinka,ja nefajčím už 8rokov.Prestala som z jedného dňa na druhý.Prvý mesiac bol možno najhorší,ale potom to šlo už samo.Písala som si do kalendára čiarky,koľko dní som vydržala a každý deň bez cigarety ma povzbudzoval a hnal ďalej.Teraz by ma ani nenapadlo aby som si niekedy zapálila a vieš čo je najhoršie, abstinujúci fajčiar ma väčší odpor k cigaretám ako človek ktorý nikdy nefajčil.Držím prsty aby si čo najdlhšie vydržala.Je k tomu treba len trochu pevnej vôle a dobrý pocit že niečo spravíš pre svoje zdravie