Urinoterapia a akné

alzbee

Aljaska: osobne sa nejak extra nerozumiem urinoterapii, ale co som citala clanok o chlapikovi, ktory ju praktizuje, tak musel zo svojho zivota vylucit dost vela druhov jedla, absolutne ziaden alkohol nemohol pit...atd...nie je to proste len tak, ze vycikas sa a das si to na tvar :)) tak si radsej este o tom prestuduj, kym sa na to das:)

RNG

V moci sa nachadza sterilizujuca kyselina mocova, jeden zo zakladnych zloziek dobrej kozmetiky(urea) a hromady latok, ktore telo vyhodi, medzi nimi rozne, ktore su sice uzitocne, ale prebytocne, ako vitaminy a podobne alebo male molekulu, ktore prepadnu cez "sitko" ladvin
Moc bol pouzivany starocia na kozu a ine ucely a o jeho ucinnosti nie je ani najmensia pochybnost.
Potlaca to skupina lekarov,, ktori potlacaju vsetko prirodne a liecia len syntetickymi neprirodnymi patentovanymi chemikaliami.
Zialbohu tych je drviva vacsina, lebo to ucia v skolach a nic ine.
To ale nie je este dokazom ze maju pravdu.
Dokazy su na druhej strane, u tych lekarov a inych ludi,co to pouzili a mali velmi pozitivne vysledky.

damian

moc je jedna z najlepsich kozmetik a liekov na kozu a na akne.

Sage, bolo by to vsetko pekne, okrem bludu, ze mocom sa odplavuju odpadove latky. To je zial (alebo chvalabohu)velky blud.

Helennie

Aj mna by to zaujimala. Nasla som doma knihu a urinoterapii a tak sa pise, ze moc pomaha aj na akne a na ine kozne choroby. Skusal to niekto? Nie je to sice prijemna predstava, ale ja som uz odhodlana, ze to vyskusam.

sage

pozrite sa pozorne na ludsky organizmus, ako je uzasne konstruovany, aka dokonala technologia, ake spracovanie surovin, energie, informacii a ako bonus este city.
traviaci trakt s obrovskou plochou na co najlepsie vyuzitie zivin, zasobovanie kyslikom, pohyb svalov a klbov a ostatne.
rovnako je to s vylucovanim mocu. tekutina, ktora ma odplavit odpadove latky. aky dokonaly system. myslis si, ze ti "pomoze" s akne?

damian

Najkvalitnejsi je ranny moc. Ten je najvhodnejsi pre vnutorne pouzitie. Pre vonkajsie pouzitie je najlepsi aspon 3 dni v otvorenej nadobe odstaty a na pare ohriaty moc. Tento je viac koncentrovany a omnoho lepsie a hlbsie sa vstrebava do koze. Cerstvy moc je na kozu menej efektivny, ale moze sa.