frajer mi zahlasil ze ....

lauraop

vecer hukal...ze si hladam zamienky ako sa s nim rozist...ja si pripadam ako najvacsia semetrika na svete,jednoducho ma to zarazilo a nezda sa mi ok co mi povedal...

nice

Lalolala tvoje citenie je zmesou sympatii a tuzby po normalnej rodine. Keby si mu povedala o svojich citoch mohol by ich opatovat a aj nemusel . Keby ich opatoval co by sa asi stalo. Rozpadli by sa dva vztahy. U teba by trpel manzel . U neho by to zasiahlo dalsie styri vztahy s detmi. Deti by ostali pri matke. Rozpadlo by sa priatelstvo s manzelkou tvojho objektu. Myslim , ze si vies zvazit pre a proti. Najlepsie je obmedzit strtnutia a zacat sa spravat rezervovane. V tomto pripade je lepsie obetovat seba ako vsetkych ostatnych. Verim , ze to dokazes . Vsetci mame obcas zle myslienky , ktorym sa bud poddame , alebo vzopreme. Vsetci potrebujeme riadit mozgom aj nase city. Prajem vela sily dobre sa rozhodnut.

plamienok

lalolala-nemyslim,ze je to aztaknenormalne ked ste tak casto spolu a je ti v jeho pritomnosti dobre.Myslim,ze by si si mala zachovat odstup(aj ked je to velmi tazke)pretoze nemyslim,ze by to skoncilo podla tvojich predstav.A aj keby sa tak stalo mam pocit,ze by to bolo docasne a pootm by si si to velmi vycitala a trapilo by ta to.Skus na zaciatok niako obmedzit vase stretnutia a pozriet sa na to ako mudra zena.Vela statsia...

lalolala

ja mam zas predstavy ako sexujem s mojim sefom a pritom som vydata.On je tiez zenaty nie je to neviem aky sexbombastista ale po case ako sme spolu kazdy den som sa donho asi zamilovala,mam z toho vycitky svedomia som zla ja viem ale co mam robit?Stale na neho myslim a citim sa velmi dobre v jeho pritomnosti.S jeho manzelkou som kamaratka navstevujeme sa a este co je najviac namne cudne ze milujem jeho deti,ja deti nemam uz som vyata 8 rokov a tie male stvorenia su 4 tie milujem ako moje vlastne travime spolu vela casu vela sa snimi hram niekedy sme spolu kazdy den napr.ked oni musia ist niekde tak k nim zaskocim na ne davat pozor a vtedy mam ten pocit este viac citim sa ako by som bola ja ich mama .podla vas je to normalne?Co mam robit s mojimio pocitmi mam skumat alebozabudnut na take hluposti,totizto citim zo sevovej strany ze aj on ma ku mne vztah,neviem ci mu to mam povedat co ja citim lebo potom by sme stratili pracu obaja lebo pracujeme s manzelom v tej istej firme len nie spolu .Co si o tom myslite som hlupa?

tinusska

ja som sa na to bola teraz opytat svojho... a on mi otvorene povedal, ze ked je mu na pohlad pekna nejaka zena, tak si pomysli, ze tak si s nou zaspasovat - ale v buducom zivote..

neviem, ci si si myslela, ze na to, ze ked ste sa bavili o ex, ze ti povie, ze nie, ze ziadna z jeho ex ho nevrzusovala tak ako ty...

a urcite nemyslel, ze ho doslova vzrusuju - ale myslel tym sympatie...

napr. ved aj ja s partnerom, to neznamena, ze ked sa lubime, ze prestavame byt "normalnym" clovekom.. s mojim ked idem po ulici a ide nejaky chlap oproti, tak priatel mi napr. povie, aha, tvoj typ... a ja sa usmejem a este sa za nim aj obzriem a skomentujem... no a? co je na tom? pohladom clovek neublizi, ale skutkom.. ani jeden z nas nie je schopni podviest.. boze, ved to by ma musel zabit - stalo sa mi, ze som spala a snivalo sa mi s byvalim ze sexujem a vykrikla som jeho meno.. no a moj priatel lezal pri mne a pozeral film.. takze vedel, ze sa mi sniva o nom a normalne som mu aj povedala, co sa mi snivalo.. bol to sen a vieme, ze nic take sa nestane...

ale vela ludom chyba pochopit vetu "zadany a pritom slobodny"
ale to sa musi clovek asi popalit a prist na to, co znamena byt partnerom obmedzovany a stratit svoje "ja" a svoje nazory..

xennia

myslím že to je jasné, ti povie že ty jediná a najviac ho vzrušuješ. Ako ty hovoríš, že mu na tebe záleží, takže myslím že je zbytočné s takouto otázkou vyrukovať, nemyslíš? :)