frajer mi zahlasil ze ....

ich

To je presne to,ze ti to uz bude vrtat v hlave...Neviem aky ste mali silny vztah.Mozno podla toho by si sa mala zariadit kedze ta to tak trapi...

ich

tinusska-toto su pre mna extremy ale samozrejme,ze ak vam to dvom vyhovuje tak ste stastny par.Taki ludia sa musia najst a vy ste sa nasli.Zelam vam aby ste spolu prezili vela stastnych chvil.

lauraop

vysvetlil mi to ze hociaky chlap,ked ma v posteli zenu,aj ked nieje jeho typ,ze ho vzrusuje...s mojim priatelom som dva roky a myslim ze ho asi nepoznam.toto ma ranilo,keby som nejaka jezibaba nepoviem...toto som od neho necakala,stale myslim na to co robi,kde je,co si mysli,doteraz som to vobec neriesila...

tinusska

a to ta take veci este rozculuju? alebo mu natolko neveris, ze by ta nepodviedol? napr. mojho brutus vzrusuju "sikmooke".. normalne som mu dovolila, ze len mna nemoze potom niecim nakazit, aby si aspon raz uzil bud s japonkou alebo este aj mulatkou... aj ked sa mu ta myslienka pozdava, vravi ze by to nedokazal... jeho skoda :)

mozno sme podla niekoho velmi cudny par, ale my sme jeden pre druheho akoby zazrakom, vieme co chce ten druhy povedat...

podla mna je cela ta "hadka" hlupost... no avsak, pokial mu neveris, ze to boli len reci, radsej sa rozidte, lebo mas sa potom bat cely zivot a zbytocne sa hadat?

ich

Ja si myslim,ze ti to uz bude vrtat hlavou a nemyslim,ze sa toho tak velmi rychlo zbavis.Ale uprimne nemyslim,ze mu na tebe az tak zalezi ved to sa predsa nerozprava len tak s fleku ak mas k niekomu prejavujes niaky cit nie?

monika2008

Vies co ti poviem ze chlapy nieco niekedy povedia aj ked to myslia inak ale ked to uz povedia tak sa nebudu vyhovarat...a spytala si sa ho ze naco ti to hovori??

bibi

no mne kebyze toto moj chlap povie tak ho asi zabijem... obrazne povedane samozrejme. jasne ze sa cloveku pacia aj ini muzi/zeny aj ked je zadani, sme predsa normalni ludia ale toto je podla mna uz trochu moc..