Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??

Príspevok v téme: Mam 180 cm a 60 kg. Citim sa tucna. Kolko by som mala vazit??
foodismydrug

ahojte. presla som vseliakymi stadiami, kedysi som mala aj 68 kg ale to uz je davno za mnou. najnizsiu vahu som mala 56 a to som bola spokojna. teraz mam 60 a priberam na 62 a viac a je mi z toho nanic. zacalo mi strasne chutit jest a viem ze je to viac nez potrebujem. kolko by som mala vazit? nechcem sa citim ako prasa. nosim radsej dlhu suknu aby ma netlacili rifle na stehnach. je mi hrozne. poradte mi.

ADU

Aaaale, mala by si važiť viac..:)..ale nepozeraj sa na vahu, ale na to jak vyzeras..a jak sa citiš. Prečo každy pozera na vahu? Spamataj sa prosim ťa lebo zle dopadneš.

Iveta Michael

Pri výške 180 cm by bola najlepšia hmotnosť tých 60kg a viac ani deko...pretože aj keď je vysoká môže jej to zle vplývať na psychiku a to nie je dobré...áno,moje presvedčenie a názor je 60kg. Ani menej ani viac. :-)

biba

ja mam 170 cm a 60 kg!!! a pripadam si v pohode! neprehanaj, uzenies si len niaku chorobu. Mna trapi len brusko, ale to treba vycvicit!

klaudika.

miro83,ak sem este nahodou zavitas, prosim ta, co moze sposobit toto: jeden den si dam prijem napr 4800 kj, dalsi kedze nemam cas, tak asi 3000 kj a treti den opat 4800 kj a napr. dalsi opat menej. Rozhadze to velmi moj metabolizmus? Niekde som citala ze metabolizmus sa zvacsa upravi po 3-4 dnoch, max. po tyzdni. Je to naozaj len taka kratka doba?velka vdaka za odpoved :)