problem s mamou!

Príspevok v téme: problem s mamou!
dcera

Co mam robit, ked nasi su uz 9rokov rozvedeni a moja mama sa cez to nevie preniest? a pri kazdej hadke alebo konflikte spomenie otca, ze ju opustil a ako ona cely zivot vsetko tahala a teraz si nasiel mladsiu.Otec byva s novou znamostou uz 9rokov a mama len na nu nadava a mna to uz nebavi. Ked jej vynadam nech uz na to zabudne som najhorsia. Niekedy mam chut ju zbit nech sa konecne preberie zo sna! mama nikoho nema. A este k tomu je v prechode a je strasne naladova, urazliva, mysli si ze sme vsetci proti nej, ale dokedy ju mam lutovat??? pomozte! dakujem

dcera

mam 27rokov a byvam s nou sama. Ona nieje zla... Ide o to ze myslienky na mynulost ju doslova `zeru`. Nevie sa cez to preniest a stale len pocuvam aka je ta druha `p...` a ze ked niesom spokojna sa mozem prestahovat k nim. atd.. nieje to na dennom poriadku takato komunikacia ,ale pri konflikte to vzdy z nej vyjde. Ako keby som ja nemala dost svojho a mam pykat za to ze sa rozisli. Potrebuje chlapa! tak by som si zelala aby si niekoho nasla, ma 52rokov a podla mna vizera kocka ked sa nahodi. To je problem vyslovene v nej, ona nechce uz ziadnaho chalapa ze ona mu slusku robit nebude.atd...
Ide ma z nej porazit

Anka902

Myslim,ze tu druhu zenu by si nemala vobec spominat,lebo tvoja mama sa este nevyrovnala s tym ze ju manzel opustil.Neviem kolko mas rokov,ale co tak jej nenapadne z toho pomoct?V prvom rade ju popros, aby ste sa o tom doma nerozpravali,lebo ti to velmi vadi a ju to zbytocne ubija.

simonka

Neľutuj ju, je to tvoja matka lae len odtial potial- co bude robit ked sa nedajboze odtsahujes? Znenavidi tvojho chlapca lebo ta jej zobral? Ked bude nabuduce v tranze tak si ju ani nevsimaj a ako naschval stale zmen temu. Kludne povedz co je na tej druhej zene dobre a ze ked tak hysterici tak nech sa necuduje , ze ju otec nechal- bude sa hnevat, vrieskat, zasa budes najhorsia, ale ked budes oca zastavat, tak ti casom prestane hovorit tie nezmysly. Mysli dievca ja na seby a postav si onranny mur.