Polkla som kosť..poraďte

Fašírka

Ahojte teraz som prehltla niečo s kebabu neviem či to bola kosť no hneď som išla zvvracať nevyvzvracala som toho nejak moc len sa bojím strašne či mi to nezostalo v hrdli stále ma berie zvracať no nie a nie vyzvracať... Veľmi sa bojím ... Stále mám čudný pocit v krku

Fašírka

Ahojte teraz som prehltla niečo s kebabu neviem či to bola kosť no hneď som išla vracať nevyvzvracala som toho nejak moc len sa bojím strašne či mi to nezostalo v hrdli stále ma berie zvracať no nie a nie vyzvracať... Veľmi sa bojím ... Stále mám čudný pocit v krku

xxxx

no tak moj otec nechtiac zjedol celé špáratko fakt ani neviem ako bol to recepc t kde to špáradlo držal syr a šunku pokope a otec to prehltol ani neviem ako aj špáradlom za dva dni na to mu bolo zle ta šiel k doktorovi. nevedeli sme čo mu je lebo sme na to zabudli. potom ho operovali až 4 hodiny chceli ho už "zavrieť" a náhodou potom našli špáradlo. doteraz si to vyčítam lebo to jedlo mal po mne dojesť a keby som ho zjedla a ja som vedela ze tam je špáradlo tak by som ho vybrala. teraz som nechtiac prehltka ostrú podotýkam fakt spicatú kostku s mandarínky viem že bola tak divne špicata že som vyplula ešte dalšie dve s tej mandarínky a už další den trpnem či sa historia nezopakuje.

musska

neboj sa nic, normalne to vykakas:)))) Ludia vedia ziest aj kluce ci mince a prejde to traviacim traktom,a kost sa moznoze aj rozlozi v zaludku, ved tam mas kyselinu:)vazne sa nic neboj..