baby, je to normalne??

teta erika

je to uplne normalne. Ja som tiez v 15 nevedela na co to je.... Teraz mam o 12 viac, ale urcite som o nic neprisla, ked som zacala neskor. Nerob si z toho velku hlavu, hlavne si rozmysli s kym to bude 1krat aby si na to mohla pekne spominat a nie hupnut hned prvemu do postele....

sajfina

prosím ťa,len neurob nejakú hlúposť,ktorú potom oľutuješ....polovica tvojich kamarátok si vymýšľa a druhá si to prifarbuje,never všetkému,čo ti povedia,možno sa aj ony cítia neisto,keď ,,všetky"hovoria,že už to mali a tak si aj ony vymýšľajú..kašli na to,na všetko máš ešte more času,neboj,nič neutieklo a je to normálne,že dievča v 15 nemá sexuálne skúsenosti

presne tak

suhlasim s predchadzajucim prispevkom...booze nechapem vas baby...mam 20 a stale som panna...nic nebanujem...viem, ze teraz vsetko inak vnimam ako ked som mala 15( vtedy som ani na taketo veci nemyslela)- skor ma napadali veci,ked budem mat chalana a ake to bude...neponahlajte sa...cakat sa vyplati, urcite este nie ste dozrete...

och boze

Toto snad uz ani nie je normalne... Ale to, ze 15 rocne dievcatka si myslia ake su zeny.... To ze si to este nerobila v 15 rokoch by mala byt samozrejmost a nie vada. Na taky velky krok este nie ste zrele aj ked si myslite opat. To je o citoch nie o predbiehani sa. Ked som si tu minule precitala, ze nejaka holka sa pyta ci moze byt tehotna ked este nemala menzes, pretoze im to prasklo tak som skoro zo stolicky padla.. ved je to este dieta. Preco sa ukracujete o detstvo, ved z vas rastu zeny, pre ktore to nema vobec ziadnu citovu napln... Proste baby, ktore daju kazdemu, lebo pre nich je to len sex.. Spamataj sa kym nie je neskoro

whee_ee

anonymka..do nicoho sa nenut... bud sama sebou..kazdy sa na to citi v inom veku:).. a utrob to, ked budes na to pripravena..inak to nebude pekne..

twwigy

čo stresuješ času máš dosť nič ti neutečie. Ja som mala 21 keď som o to prišla a ešte aj to som oľutovala, lebo som na to nebola psychicky pripravená a nebol to človek ktorý by si to zaslúžil.No stalo sa už no čo. Celú noc som potom preplakala.

gracy

ja mam 19 a nemala som este sex a nepripadam si vadna takze neviem...
a nepripada mi spravne vyspat sa len tak s niekym koho poznas par tyzdnov len preto aby mal clovek skusenost

anonymka:(

no proste vsetky kamaratky uz bud mali sex alebo prstovanie ... a ja proste nie a pride mi to take ze som neskusena..