Preco netuzim po detoch?

jetofajn

Ah my mame vsetko a dieta este nechceme, vieme, ze raz to na nas pride, ale momentalne nie. Deti mam rada, ale vlastne este nepotrebujem. Nie si divna, na kazdeho to pride v inom obdobi a veku...Zatial neries. Keby si mala 38 rokov, uz by si sa rozhodovat musela, takto mas stale cas.

rozeta

Ja som presne rozmyslala ako ty,ked ta citam ako by si to hovorila za mna pred 5timi rokmi. Netužila som po detoch a mali sme všetko ale akosi sa stalo a ja som otehotnela. Velmi som plakala,a rozmyslala o potrate,manzel ma trocha akosi presvedcil ale do 6teho mesiaca som to dieťa v sebe neznasala. Teraz sa to hanbim tu vobec napísať... Porodila som krasnu dcerku ktoru som okamzite milovala, dnes ma 5 rokov milujeme sa neskutocne,neviem ako som mohla niekedy bez nej zit. Nebol jeden den aby sme neboli spolu alebo zeby spala niekde u babky spime spolu na manzelskej v objati a jedna bez druhej ani na krok. Predtym som neznasala všetky male deti a musim povedať ze stale nemam rada cudzie deti ani sestrine ani kamaratkine, len ju.

luna

Ja som mala nedavno 28 a nemam ziadny vztah k cudzim detom, ani k detom v rodine, proste mi to nic nehovori, take to "tutuli-mutuli" sa mi bridi. S priatelom, teraz uz manzelom sme 8 rokov spolu, tak sme si povedali ze raz za cas to "riskneme" pri milovani a uvidime. Otehotnela som na prvy sup :-) Teraz mam velikanske brusko, som v 28tt. a velmi sa tesime na babatko, lebo sa zrodilo z nasich tiel a rastie pod mojim srdcom. Moja mama tiez hovorila ze nemala vztah k detom, az kym sa jej nenarodili vlastne :-) Podla mna je lepsie mat dieta tesne pred tridsiatkou ako po :-) Aj ked som kedysi planovala az po 30.

zuvacka

marta,,
u mna to spravilo presny opak...babo je zlate tak na 20-30 minut,ale pokial nevidis na vlatnej kozi,co je to neustale behat len okolo neho ,sgtavatkazde 2-3 hodiny, prebalovanie,kupanie,skratka starost,ktora da urcite zabrat a neda sa v ziadnom pripade nazvatnejakou MATERSKOU DOVOLENKOU.........tak to vsetko len viac oddialilo moje chcenie mat deti....a to mam tiez 27r....predtym na mna prisli obcas take tie materske pudy a chcenia, kedy som bola na makko z nejakehi pekneho maleho oblecenia v obchodoch,alebo nejakej reklamy na babatka....ale mat dieta je uplne o inom.

fiiifa

Môžeš byť kľudná. S deťmi je to takto:
Keď ich nemáš, nevieš si predstaviť život s nimi.
Keď ich máš, nevieš si predstaviť život bez nich.
Či túžiš, alebo nie, keď budú, budeš ich milovať. Potom sa budeš pýtať: Prečo som ich nemala už dávno?

mamicka1

zrob si pokial to ide cim dalej budes odkladat tym mensia nadej bude ze ho budes mat :-) ked mu vies dat lasku, byvanicko vsetko co potrebuje tak nevahaj je velmi malo deticiek lebo ludia uz maju ine priority je to tu sami cigan oni sa toho neboja ale im ide skorej o peniaze a potom ich smaria do decakov

marta,,

Ak ta to trapi, tak asi deti chces mat. Mozno sa toho len bojis. Lebo tym sa ti zmeni cely zivot od zakladov. Nemas v okoli niekoho s babom? Ked ja som videla prvykrat kamaratkinu malu, tak sa vo mne nieco pohlo a odvtedy stale myslim na to, ze aj ja chcem take male zlate babo. Dovtedy som to nejak neriesila. Tak skus sa pohybovat v blizkosti deticiek a uvidis ci to nieco s tebou robi.