antikoncepcia...problem???

Príspevok v téme: antikoncepcia...problem???
smejkaaa

Ahojte mna by velmi zaujimalo ci beriete antikoncepciu a ak ano aku, vase skusenosti s nou pripadne ci ste ju uz aj vysadili,a ak ano preco(pokus otehotniet alebo komplikacie).Ja osobne totizto nechcem velmi brat antikoncepciu a na druhej strane priatel nemusi kondomy...ako riesit takyto problem?Viem ze su aj ine formy ako nepr. pharmatex ale vraj velmi spolahlive nie su.Ako postupovt pri takom niecom?ak kazdy z nas ma vyhrady?

janulka3352

akinom007 - ved som sa ho na to pytala, polozila som mu otazku v zmysle: "takze teraz uz vobec nebudeme mat sexik, kvoli tomu ze neberiem HAK?" - jeho odpoved "jj" :( ...takze som dost sklamana...a nasledne som sa ho pytala, tak z perspektivy, ako si to potom dalej predstavuje - jeho odpoved "newiem" :( .... som uz zufala,dost ma sklamal :((

akinom007

janulka3352/ tak aj my sa bojime, lebo zatial babo nechceme, mame 24r.
A dost sa bojime to ti poviem a este k tomu ja mam nepravidelnu tak sa strasujeme kazdy mesiac:( lebo ja tiez na 100% neverim kondomom , aj ked ich vzdy dokladne skontrolujem po "tom":)
tak ale este vzdy je v zalohe Escapelle keby nahodou sa nieco stane ze praskne apod.No rok fungujeme na kondomoch ani nie drahych durexoch a zatial si mozem zaklopat. Skuste sa o tom normlane porozpravat ak ta ma rad a Hak ti robi zle hadam to pochopi.To akoze teraz nebudete vobec sexovat kedze Hak neberies?

janulka3352

akinom007 - ved to je jasne, na to by som ani ja nepripustila... len ma stve ze moj to uz nechce ani s kondomom,prip.aj s pharmatexom resp. aj s prerus.sulozou - t.j. urcite 100percentna ochrana a on aj tak nic - ze sa bojii,.... (mame 20r.)

akinom007

janulka3352/ tak ani moj nema rad kondomy ale co sa da robit zvykol si, ja sa nemienim spoliehat na "dam si pozor"

akinom007

...a teraz fungujeme na kondomoch an obycajnom Pepine. Sice mam starsne silnu nepravidelnu menstruaciu a take bolesti co som prvy den-dva neni schopna ist ani do roboty ale aj tak s Hak zacat znova nemienim.

janulka3352

moja zlata, ja riesim ten isty problem, mozno snad horsi, akoo som dole pisaala, musela som po roku uzivania HAK vysadit, odvtedy to nechce so mnou robit, pretoze sa "bojI" kondomy sa mu zdaju nespolahlive (pritom nam ani raz nepraskol) pharmatex tiez... ja uz fakt newiem co robit, sam vidi ako som s HAK skoncila, co mi to sposobilo... a on ako napriek, uz aj sama sa citim hrozne ze ma teda odmieta :(((

akinom007

ja som brala Hak 4 roky brala som rozne druhy Hak, spocitaku som nemala s Hak ziadne problemy, no po case ma uplne presla chut na ex, vxtoky som mavala kazdy mesiac dva, stale nejake bakterie zapaly a pod..zacali mi padat vlasy, bola som naladova, robili sa mi pigentove skrvrny , z jednej som sa prezierala jak blazona pritom som chudla, len prsia mi rastli...zo ZIADNEJ som nastastie nerpibrala ale aj napriek tomu sa mi urobilo nespocetne mnozstvo strii a celulitida.Vzdy ked som brala jednu hak zacali nejake problemy a doktor mi ju zmenil na inu znacku na isty cas problemy prestali no po dlhsej dobe uzivania toho isteho druhu napr rok a viac sa zacali prejavovat neziaduce ucinky. A co sa tyka imunity starsne casto som byvala chora ked som brala Hak.
Jednalo sa o Minisiston, Cilest, Lindynette, Jeanine, Yadine.
Vysadila som je tomu uz nieco cez rok a citim sa ovela ovela lepsie

hmmmmmm

tak posli úriatela kade lahsie ked je taky sebec.sorry ale takeho chlapa bysom vo svojej pritomnosti nezniesla.nech sa on niecim humusnym dopuje a potom nech vravi ze bez kondomu.ja existujem vyse roka na kondome a nic sa nestalo len netreba bezhlavo sexovat ale mat naozaj aj trosku v hlave a spravat sa primerane tomu aj pri sexe.a 100% nie je aj tak.fuj neznasam takych chlapov...

smejkaaa

Presne tak dievcata ja viem ake to je svinstvo preto to ani nechcem zacat brat...tych par akoze vyhod nestoji za znicenie zdravia...ved ja vo vseobecnosti tabletky nemusim nie to este umele hormony..ale co mam teda robit?Ked priatel nechce kondom?A bez toho neexistuje!Ved mam len 19 nechcem byt mamou!:)zatial