rastie mi zub a BOLI TO ! :( pomoooc

Príspevok v téme: rastie mi zub a BOLI TO ! :( pomoooc
sjella

ajojte.. mam 21, ale len 26 zubov :-) to mi vobec neprejkaza, ale rastie mi sedmicka a ma to dost boli, neviem , ci tam vobec ma miesto, ale .. no.. Neboli to az tak ze na umretie aby som sla zubarke, len to skratka citim a ma to otravuje. co si mam na to dat? neviem, ci by mi nejaky Ibalgin pomohol, mam to ako keby opuchnute teda tak sa nejak citim..

bedna

chcem sa opytat ci niekomu retinovali zub(v narkoze vybrali zub+koren,alebo nasadili smicku a tahali), ak zub rastie mimo zubny obluk v spodnom rade,tak ako je to u mojho 14 r. syna- 2 cm od uzdicky jazyka.Alebo to nechat tak?Ak mas skusenost tak odpis.dik

123456

tak si daj ibalgin a nejak to pretrp... tie zuby zvyknu rast na fazy... teda par dni trosku vyrastie, potom mesiac prestavka, potom zasa kusok... aspon u mna to tak bolo so vsetkymi 4 osmickami... myslim, ze u sedmiciek to bude rovnake :D

sjella

som si ju chcela dat na ten zub.. a fuuuj. ble.. narezali?? och... fuj :-) a mam pocit, ze mi tam nieco beha.. jak keby v sanke alebo kde. no nechutne je to. fuj. ael neboli to na umretie...

123456

chcel su lignut ci si len dasieko pomasirovat? :DDDD xi xi xi ked lignes :D bolest na chvilu ustupi... ked pomasirujes, tak ti to mozna troska sparalyzuje to miesto... ale myslim, ze vyraznejsie ti to nepomoze... no a sak skod k doktorke... mojmu znamemu to narezali nech sa to nederie tak pomaly a bolestivo....

sjella

No, ono to uz aj vykuka.. :-/ nechapem naco sa to tam vtiera.. ved mi staci tolko zubov kolko mam. Na RTG som bola a mam zalozenych vsetkych 32 zubov.. No ble.. A ma zubarka upozornovala, ze osmicky budu musiet ist von :-( Ale toto tu su sedmicky.. osmicky tam este odpocivaju pod dasienkom. to citim normalne.. Joooj :-(((( A kebyze si dam na to Alpu? ma to zabije? :-D

123456

aj mne dole chbaju patky... ale to co mi tam vzadu uplne rastlo bola na 100% osmicka... jednoducho sa mi ako decku nevytvoril zarodok pre patky :D tak nevyrastli vobec...

123456

sedmicka? to neni osmicka? zub mudrosti? aj mne raslti... postupne vsetky 4... pekna bolest... ece sa obcas zobudia tie zubky... tak ja nefim chod si to dat prerezat nech sa tolko netlacia bolestivo.... doktorka mi predpisala ibalgin, ale to bolo pre mna slabe, tak som si dala predpisat tramal, ale to uz bolo zas prisilne :D... a teraz ked to obcas ece pride, tak to nejak pretrpim... pripadne doktorka ti podla RTG povie, ci ma zub dost miesta... ked ne, tak ti ho moze nechat vysekat, ked budes chciet... ale ja by som to asi nepodstupila....