kriza? alebo smer ku rozchodu.

katika88

Pepis nie si v tom sama myslim si ze takymto obdobim preslo uz vela parov. My sme sa s priatelom tiez v poslednej dobe dost hadali a uz boli aj reci o rozchode teda on vravel ze nechce aby som sa trapila pre jeho zle nalady no ale prisli sme na to ze by bolo hlupe sa pre to rozist a ze sa strasne lubime a nevieme bez seba zit no a teraz prezivame velmi pekne obdobie pocas ktoreho som zistila ze moj priatel je ten s ktorym si viem predstavit ze by som dokazala s nim zit v dobrom aj zlom.Pauzu by som rozhodne nevolila, radsej to nejako inak riesit napriklad sa rozpravat o svojich pocitoch...

kk

no problem je v tom, ze som sa zahladela do spolocneho znameho a je mi s nim dobre a myslim, e ani ja jemu nie som lahostajna... travime spolu dost casu... drahy o tom vie, nechcem nic robit poza jeho chrbat.... ale asi aj preto niekedy vyvolavam hadky a som podrazdena, lebo som myslienkami pri niekom uplne inom.... ale priatela mam rada, ale co ak je to cele len zvyk... viem, ze je to cele hlupe a nemala by som vas tym zatazatovat, ale potrebolvala som to napisat... cas to cele vyriesi... asi mam len divne obdobie.... krasny den vsetkym...

sunnysweetie33

kk..ziadna pauza..co ked si jeden z vas najde v tej pauze nahradu???ja som bola 3mes. v zahranici a mozem ti povedat,ze nam to pomohlo..je to ako na zaciatku a to sme spolu uz skoro 5r. ale pauzu nepodporujem..

sunnysweetie33

my mame krizu vo vztahu skoro kazdu jesen..neviem preco,ale na mna toto obdobie tak dolahne,ze by som sa kazdy rok len rozchadzala..uz sme spolu skoro 5r. a som stastna,ze mi to moj milacik tolko toleruje..lebo niekedy mi vazne hrabe..ale on sa rozist nechce a kedze aj ja ho nadovsetko lubim,tak to po par dnoch prejde a zase je vsetko OK :)

sii

porozpravajte sa preco sa hadate preco to alebo ono vas stve, rozculuje, vadi. Asi to bude stereotypom, skuste nieco pekne spolu podniknut nejaky kratky jednodnovy vyletik, nieco romanticke, nezvycajne. Uvidis zlepsi sa to.

kk

V podobnom stadiu som dnes aj ja... sme spolu uz vyse 7 rokov a posledne mesiace sa stale hadame - kvoli malickostiam... zamerne si ublizujeme a potom nas to mrzi a sa ospravedlnujeme navzajom... mozno by som aj chcela aby to skoncilo ale na druhej strane ho lubim... a hlavne ho nechcem ranit, ale pauza by sa asi zisla....co robit????

sii

presne rovnako som aj ja riesila krizu, hmm nebola to kriza skor stereotyp vyplnany vycitkami a ziarlivostou. Ak to nema zmysel tak to jednoducho treba akceptovat
Ale prozpravaj sa najprv s partnerom co ju/ho trapi snad sa to da vyriesit vydiskutovat

rajka

ahoj pepis..ano, aj ja som mala taku krizu..aj som to partnerovi povedala..ale zacal plakat..a nedokazala som ho opustit..ale bolo tak uz 3x a potom sme to uz ukoncili, nemalo to zmysel..aj ked som ho lubila..