brunety,cervenovlasky alebo blondiny

chruminka

ja som tmava a mam cierne vlasy.. total exotika.. viete si ma predstavit ako zrzku alebo blond,? no koment.. kazdemu pasuje nieco ine... tmava by s blond vlasami vyzerala ako kravicka, a zasa vyblednuta tvar a cierne vlasy,??? preboha-smrtka.. kazdy ma mat to co mu priroda nadelila..

yxo

cierovlaska : tak ked ide o mna tak urcite preferujem tmavovlase baby s tmavou pokozkou...len neviem ci som ti pomohol pises ze mas manzela tak mas uz urcite dost rokov ja mam 20 :)

ciernovlaska

Caute.A co znamena toto: Ja mam prirodzene tmave vlasy,no nedavno sa manzel prekecol a povedal mi ze sa mu pacia blond vlasy.No ja sa nemienim prefarbit na blond,lebo sa mi to nehodi ku tvari a vyzerala by som ako idiot.Chlapi povedzte,to vas naozaj tak strasne vzrusuju blondiny?I ked vacsina z nich si iba peroxidove a nie prirodzene?

infinity

Kazdemu muzovi sa paci nieco ine,kazda zena dokazem byt niecim krasna a nejde iba o vlasy ci postavu. Ja som brunetka no keby sa moju priatelovi pacili viac blondiny alebo ine,tak by som sa urcite koli nemu prefarbit nedala,aj ked ho milujem.Kazdy ma iny nazor.

kikina

myslela som az prilis chude baby, take blede ako mrtvoly, su to povacsine anorekticky co aj vlasy maju skor redsie, kruhy pod ocami a pod