je to normalne?

Príspevok v téme: je to normalne?
katastrofa

som na chlapov ale raz sme s kamaratkou tak blbli-boskavali sa a vsetko ostatne...bolo todost dobre a dost ma to vzrusovalo.ked som bola potom s chalanom tak to bolo tiez dobre ale s tou kamaratkou sa to nedalo porovnat.s kamoskou ma to viac vzrusovalo bolo to take neznejsie.nie som lezba lebo ma pritahuju chalani a babi vobec.so ziadnou inou babou by som to nerobila.bojim sa ze uz mi nebude so ziadnym chalanom tak dobre ako mi bolo snou.pritom svojho priatela milujem

syma

ja som si dala prvu jazyckovu s kamaratkou mali sme 15 a chceli sme byt pripravene na to ked sa budeme bozkavat "naozaj", tiez sa nam to pacilo ale od vtedy nas to nenapadlo a sme vydate stastne obe!!!!

Nikola0704

Podstata kvalitného sexu spočíta v tom, aby si obaja navzájom povedali, čo sa im páči a čo ich vzrušuje.

Nikola0704

Ja ti poviem len to, čo som počula (lebo nemá skúsenosť), vraj nemusíš byť hneď lesba, ak sa ti to so ženou páči. Je to len reakcia na to, že žena vie, čo má ta druhá rada, lebo robí len to, čo má rada sama. A tak sa im to obom zdá dokonalé.