Tehotensky test rapi clear classic

niekto

tehotenstvo nesposobi skorsu menstruaciu
su pripady ked zena mala menstruaciu aj do 5teho mesiaca ( co je naznak problemu)
podla mna zbitocne stresujes ;-)

veliza

ahojte.potrebujem radu.mala som nechráneny styk.a menzes mi prisiel den pred terminom.čo je asi normalne.ale ja mám v hlave že čo ak som tehotná? tak mám testík.a možem si ho spraviť aj večer či len ráno sa musí? dakujem

isabella

blaa, ak mas pravidelnu menstruaciu, tak by si tehotna nemala zostat a robit si tehotensky test skor ako v termine ocakavanej dalsej menstruacie je nezmysel... tak teraz by som poradila klud a hlavne nestresovat aby si si menzes neoddialila sama a do buducna samozrejme rozum a pouzivat ochranu ak neplanujes dieta...

blaa

mala som nechraneny pohlavny styk a mam podozrenie ze by som mohla byt tehotna..chcela by som sa spytat ze ak mi den pred stykom skocila perioda ci je moznost ze som neotehotnela a kedy mi odporucate si spravit tehotensky test...ci je to jednoznacne po zaciatku periody alebo sa mozem spoliehat aj na test kt. si spravim skor. dakujem

niekto

rozdiel v tych dvoch vetach je skor v tom ze dokaze zaachytiti nie ze je vysledok 100%

aaa nie nejdem sa tu stebou hadat lebo s tebou suhlasim nemusi byt presny vysledok ale je schopny zachytit tehotenstvo

isabella

aky je rozdiel medzi odhalenim a zachytenim?
niekto - neodvolavaj sa na ziadne iso, ale nastuduj si tabulku zvysovania sa hodnot hcg a potom sam zistis, ze skor sa stane len vynimocne, ze u tehotnej zeny vyjde test skutocne pozitivny... kolko krat ani pri niekolkodnovom meskani menstruacie to test este nezachyti...