poradte mi otehotniet

lala

Ahoj Anni,
aj my sa snazime uz 6 mesiacov a nic. Som z toho na nervy a tu kde zijem doktori nic robit nebudu, az po roku skusania. Tak som z toho hotova, lebo by som chcela aspon vediet, ze ci to je vobec mozne. Takto cakat je katastrofa. Pocula som, ze sa nesmu pouzivat sliny pocas sexu, vraj znicia spermie. A najlepsie je ostat lezat v posteli po sexe. Ak je mozne, az do rana vobec nevstat. (ale tieto rady ovladam a stale nic) Drzim vam palce. Ak si chcete pisat a podporovat sa vzajomne, tak napiste na email ninabelan@msn.com
dakujem za citanie.

gina

ahojte.ak nemate zdravotne problemy preco nemozte otehotniet tak skuste GNOSTIK CENTRUM.ja som otehotnela hned na prvy datum vypoctu.:)

stanka 1

caute,kupte si ovulacny test,nie kazdy mesiac musi byt ovulacia a nie stale v strede cyklu a 5 dni pred ovulaciou zacnite kazdy den s milovanim.niektore spermie, vacsinou \"dievcenske\"preziju aj 4-5 dni a \"chlapcenske\" 2-3 dni.Jedna z metod ako mat dievcatko al. chlapceka.Samozrejme, ze to nie je na 100%,ale za pokus to stoji,drzim palce Vam aj nam

dada

ahojte tak sa zda ze s neplodnostou alebo dlhou vyrobou babatka nemame problem lem my s manzelom. Skusame uz 6 mesiacov a nic, ak mate nejaky kontakt na dobreho lekara ktory sa zaobera neplodnostou napiste , este ten pol rok budeme skusat a ak nic tak treba radu veru

sendy

angi: laparoskopicky ti určite zistia,
či sú na príčine zrasty, ak by to tak bolo tak by som ti vedela možno poradiť.Držím ti palce, aby všetko dobre dopadlo.