poradte mi otehotniet

lenka22

baby v poslednom sarme je clanok o cviceni, ktore pomaha zenam otehotniet, precitajte si to na nete alebo si kupte

martinka.l

ahojte kocky, za problemy s plodnostou sa povazuje aktivne snazenie sa viac ako rok. Vela informacii od kociek s podobnymi problemami ale aj radostami sa dozviete na www.babatko.sk

mary 33

angelique je to overena praktika otehotniet o 4-5 hodine ty tu spominas ze tvojej znamej sa to podarilo vies mi prosim napisat nieco blizsie otom a ako je dobre otehotniet ked som ja nanom alebo opacne hm? vopred dakujem

angelique

počula som, že veľmi dobrý čas na oplodnenie je medzi 4 a 5tou hodinou ráno.. jedna známa to kdesi čítala a po tom ako nemohla nejaký čas otehotnieť, tak sa jej to úspešne podarilo, teraz je už maminou..

Ivka 1

Áno výrobky forever sú na čisto prírodnej
báze,bez chemických prísad,farbidiel.
Sú veľmi účinné. Som presvedčená,že Ti
pomôžu. Potom sa ozvi,či som mala pravdu.

forever

ahojte...ked to tu citam ako sa nikomu nedari pocat dietatko....hmm...je to hrozne...mam ten isty problem a idem vyskusat vyrobky FOREVER su s aloe...dufam ze to zabere...drzim vsetkym palce...

bibiana23

aky mate nazor na tu prirodnu liecbu v topolcanoch?naozaj to pomaha?dajte vediet.diky biba
moj e mail:bibaso2001@yahoo.com

petra ..

ahoj gina chcem sa ta spitat ze co je to gnostik centrum.s priatelom sa snazime mat babo a stale nic.prosim o radu