povedz mi čo počúvaš a ja ti poviem kto si

ja ja ja

ja pocuvam to, co sa mi paci...neradim sa striktne do ziadnej skupiny ale to, co sa mi paci najviac je z klasickeho rocku, hard rocku, metalu, pripadne punku...srdcovka je Guns n Roses, dalej Def Leppard, Nickelback, Nirvana, Alter Bridge, Disturbed, In Flames, Kabat, HT, Serj Tankian,...

meggy10

DnB hip hop nemozem to pocuvaju cigani. a este sa aj tak obliekaju. neuznavam tie skupiny ludi ze teraz pocuvam metal tak budem chodit cela v ciernom s vlasmy v ociach, alebo hip hop tak teraz budem chodit v spustenych nohaviciach a siltovkach so sirokym siltom...

papulqa

mam 17 a pocuvam take veci o ktorych sa ti ani nesniva lebo take nepoznas :D a ten kto tvrdi ze pocuva vsetko tak klame lebo to co pocuvam ja nepocuva vela ludi, to znamena ze to pocuvaju iba vyvoleni :)taze asi tolko

lienočka765

no ja počuvam skoro všetko, čo má nejaký obsah. nemohla by som počuvať dajake hukanice bez obsahu, takže nepočuvam hip-hop, metal, a všetky tie vrieskanice. Inak podla nálady, pop, aj dobré folk, gospel, dakedy aj disko, len nech to má fajnu melodiu a obsah

dionee

ein hauch von menschlichkeit od lacrimosi je moja srdcovka,
Inak pocuvam stoleti, Unhelig, Eisbrecher ale to neni casto , hudbu pocuvam malo.
A je mi 26

zuzic

mam 15, momenatalne pocuvam zamilovany hip hop:) ale nemam nejak extra styl paci sa mo hocijaka pesnicka ak je pekna:) neznasam pesnicky o smrti a depresivne veci a nemusim metal

VincentV

povedz mi čo počúvaš a ja ti poviem kto si..no bohužiaľ, hudba ľudí už hudba dávno nespája, naopak rozdeľuje...kam sme to dospeli :)