Mala s partnerom nechraneny pohlavny styk...

Príspevok v téme: Mala s partnerom nechraneny pohlavny styk...
zuzkasip

ahojte mam taky problem,minuly mesiac cez plodne dni som mala s partnerom nechraneny pohlavny styk,cize spravil sa domna.asi po 40 hodinach som si dala tabletku PO.asi 4 dni nato som si robila test,vysiel mi negativne.menzes mi prisiel normalne,len netrval ako zvycajne ale len 4 dni.na dalsi mesiac mi menzes meskal asi 2 dni a ked som uz dostala mala som len slabe krvacanie.mozem byt tehotna alebo je to z niecoho ineho?? prosim poradte mi???

musska

nic sa neboj:) tak si sprav test a ak bude negativny, nemas sa coho bat..mne sa cely cyklus rozhasil na par mesiacov po postinore, to je normalne:)

zuzkasip

dakujem musska.ano dala som si escallpel,uz som si kupila aj test len som si ho este nerobila.ja tiez pevne dufam ze to nebude tehotenstvo,nakolko som kazdy den v dost napätej situacii myslim ze to bude psychickeho pôvodu.

musska

4 dni pos tyku je malo na robenie testu, nemusis mat dostatok HCG v krvi, takze sa moze byt falosne negativny vysledok. Ale si myslim, ze tehotna nebudes, ak si zobrala tabletku a dvarkrat si menstruovala. To "zahaprovanie" moze mat na svedomi prave tabletka, u niekoho mozu byt problemy s menstr. este dlho po tom. Zla sprava je, ze escallpel (aspon tipujem ze toto si uzila) nieje az take spolahlive, ako bol kedysi postinor. Ale ved si to dostala, tak to bude ok:)ak vsak mas pochybosti, kup si test:)