oral

elle

LUDIA, JA VAS NECHAPEM, PODLA MNA, KED SA DVAJA LUDIA MILUJU, TAK NEMAJU ZIADNE ZABRANY, UZIVAJU SI KRASNE CHVILE SPOLU, SU SCHOPNY UROBIT VSETKO PRE TO, ABY SA TEN DRUHY CITIL DOBRE. TEDA ASPON JA TO TAK BERIEM. NEVIEM CO JE NA TOM HNUSNE. ALE KED SA VAM TO NEPACI, TAK NASILU TO NEROBTE.

anonyn

zajka, napisala si somarinu, nemyslime si ze ked to nerobime,tak niesme muzi. O tom asi vela nevies, nerob sa mudra

tyhfle

mne na tom nepride nic hnusne ked ho mam rada tak mi zalezi na tom aby som ho aj ja potesila, len dost si potrpim na hygiene pred tym...myslim si ze muzi by mohli mat viacej dovodov na to aby nam to nerobili nez mame my zeny;)..

pirat

ahoj..... neboj sa moja priatelka to tiez nchcela lebo sa bala ze to pokazi .... ale cas plynul a uz v pohode .... na tom sa neda nic pokazit

syma

karla - je to uplne normalne ale starsia generacia moze mat zabrany, ze to robia len "lahke" zeny a podobne
ty mas tiez rada, ked ti partner vybozkava krk, brucho, prsia, stehna a pod.....
tak preco to nespravit aj pre neho, je to zaujatym postojom voci oralnemu sexu, ale nie je to nebezpecene, hnusne a nehygienicke!!!!
zavri oci precit a bozkavaj ho kde ta napadne, nemusis si predsa jeho penis pchat do krku, len mu ho bozkavaj a on ti povi co sa mu paci a co nie