jedlá z ázijskej reštauracie

Tyna_Mal

Ja milujem ázijskú kuchyňu. Rezance s mäsom, hromada zeleniny a korenená omáčka. Čím viac korenia, tým lepšie :-D Zdravé to tak asi úplne nie je, ale dobré je. Keď si chcem dať fakt dobré jedlo, tak si ho objednám cez aplikáciu www.foodora.sk . Inak sa snažím veľa variť doma :-) .

colbert

od sikmookych zjem vsetko.zboznujem tuto kuchynu...skoda,ze ja tak varit neviem.co uz,prava cina chuti aj tak najlepsie len u "cinanoch" :-)

reee

tak by si mala vyhodit z jedalnicka aj tu cinu.ona je sama o sebe zdrava,ale nie kung-pao z prasku,ako ho vacsina propravuje.

menp gba

lebo mne celkom chuti ta čina..chcem zdravo žiť..a preto sa pytam...niekedy neviem či aj chlieb je zdravy, ked obsahuje lepok- proste od noveho roka už ani nefajčím...a tri mesiace už jem zdravo, tj.min 500g ovocia/zleleniny denne..2l vody...polievka atd..

musska

v cinskych restikach pouzivaju hodne glutamanu, co je dost nezdrave:) myslim tym "nase" cinske restauracie, o domacej azijskej kuchyni nehovorim, ta je oK.. a ludia co sa pravidelne stravuju v "cinakoch" mavaju crevne problemy

leerka

a preco si nezbehnes na denne menu do neakej restiky?ved niektore ponukaju aj za 89sk, alebo 99sk.....a mas tam dobru polievku a druhe jedlo.....