Parna sauna

Alternativa

Este zvaz, ci vydrzis v malickom uzavretom priestore sprchovacieho kuta tych 15-20 min - postupne sa k takemu casu urcite dopracujes. Nemusis trpiet "oficialne" klaustrofobiou, ale malicky priestor dlhsie moze robit problem. A ak mas moznost, odskusaj si Tvoju reakciu na paru v klasickej parnej saune. Inak mne sa to pozdava :D

jolinka

Alternativa-dakujem za prispevok...no problem je v tom ze niet kde vyskusat, boli sme si ho pozriet a ma uzavrety vrch a neberia viac miesta ako normalny sprchovaci kut...a vlhkost v kupelni to mi mozno mohol byt problem ale ja mam problemy prave s dychacimi cestami tak snad by to mat nejaky pozitivny ucinok...

Alternativa

Sprchovaci ut s vyrobnikom pary nepoznam, poznam parnu saunu. Vyborne zvlhcuje pokozku, sliznice, ulahcuje dychanie. Jedincom vsak aj nerobi dobre, treba vskusat. Neviem si predstavit, ci ten sprch. kut ma uzatvaratelny vrch, lebo inak by som uvazovala o privelkej energetickej narocnosti pri uniku pary vrchom sprch. kuta. No a potom aj velka vlhkost v kupelni. Pozri si taky sprch. kut niekde v cinnosti.