vnutromatenicove teliesko DANA

angel1

mam priatelku,ktora mala danu a vo stvrtom mesiaci zistila ze je tehotna,bolo to jej tretie dieta,dana sa nakoniec nenasla..,porodila tretiu dceru,tomu druhu antikoncepcie moc neverim,jednak je to cudzie teleso v tele,a potom silne menstruacie,ale viem ze v Rakusku je aj hormonalna dana,kde je menstruacia minimalna alebo takmer ziadna,dava sa na 5rokov,nemam skusenosti ako je to na Slovensku,ci uz aj u nas take nieco je...

sasa1111

ahoj nadja, ak ma s silmu menzes ak mozem odporucim ti mirenu je na 5 rokov a ked si zozenies lekara na antolskej v ba-petrzalke vyjde ta len na 870 skk+nejake skk na zavedenie, ale to som neplatila, normalne stoji mirena cez 7 tisic. Mala som dlhe silne menstruacie, teraz 2-3dni,je to ok.Dane by som neverila, kamaratka pri nej otehotnela!hmm.

nadja 1111

Vnutromaternicove teliesko tzv.DANA momentalne stoji 300 SK+500Sk zavedenie.Cena sla dole od 1.10.06 je to aktualne.Cena ma nezaujima,ale to ci Vam po konkretnej antikoncepcii zosilnela menstruacia a ci sa nepredlzila.DAKUJEM

jajka

ja mam danu uz tretí krát.poslednu mám 2 roky ale bola drahšia,platila som asi 150sk plus 500 u lekára. myslím že tieto telieska sú v rôznej kvalite i cene. spýtaj sa v lekárni.