HYSTEROSKOPIA-mali ste po nej bolesti?

hela60

Ja som bola na hysteroskopickom odstránení polypov z maternice. Operácia bola v narkoze, trvala zhruba pol hodiny. Po nej som krvácala len tak, ako počas menzesu a asi 4 dni. Nemala som žiadne bolesti.Robili mi to v utorok, domov som išla vo štvrtok a do práce v pondelok.

bebabb

nie hysterektomia,ta kocka sa pyta na husteroskopiu,endoskopicke vysetrenie dutiny maternice,mierne bolesti asi mozu byt,ved sa tam nieco robilo,ale na tvojom mieste by som sla na gyndu,istota je gulomet

gabrielitt

Predpokladám,že sa pýtať na hysterektómiu . Mám ju za sebou, odkladala som to 5 rokov, lebo som sa bála. Potom som takmer vykrvácala a zomrela a keby som vedela, ako dobre mi bude po hysterektómii, isto by som si ju dala urobiť skôr. Mne ten zákrok pomohol. Zachránil mi život. A kvalita môjho života je odvtedy omnoho lepšia. Netrpím anémiou a je mi skrátka heej... :-))

engiee 39

Ja som bola na hysterektómii pred 3rokmi. Bolesť po operácii bola minimálna iba tak pol dňa. V pohode, v nemocnici som bola tri dni aj s cestou, v stredu som nastúpila vo štvrtok ma zoperovali a v nedelu ráno som už bola doma. Je pravda, že mi operáciu robili laparoskopicky cez pošvu a teda na bruchu nemám okrem troch malých vpichov jazvu. Na PN som bola 1 mesiac, bolesti som občas ešte cítila keď som dlho chodila a keď sa menilo počasie. Teraz je to OK myslím, že nemám čo ľutovať. Nemám krámy 14 dní, následnú anémiu, ostalo mi kvôli tomu búšenie srdca( nedostatok železa z veľkej straty krvi) Všetko mi to spôsobili miómy. Som v pohode. Srandu si robím len z toho, že som sa musela nanovo naučiť ovládať močový mechúr. Na inkontinenciu sa treba popýtať ako to riešia lebo ženy v minulosti po hysterektómii na ňu často trpely. Držím palce