sexualne zneužívanie

ivanka_83

jednoducha odpoved, povedz, ze si este s nikym nespala.gynekolog sa nema co starat, preco uz niesi panna.aj tamponom sa da narusit blana.a kedze to bolo davno, urcite si uzka a mohlo by ta to bolet.ja niesom panna a boli ma vysetrenie.a dufam, ze si v pohode...kamaratka neni.nenechaj si skazit zivot

danka000

Jednoducho poviem, že áno už som mala. Len dufam, že sa neopýta kedy naposledy, keď mi tam kukne :) To bude trapas. A zrasť sa to asi nemohlo?

lenuliatko

gynekolog sa ta opyta ci si uz mala pohlavny styk kvoli tomu aby vedel ako ta ma vysetrit.lebo baby ktore su este panny sa inac vysetruju.
ale kazdopadne by som ti tiez odporucala psychologa.ale to uz je na tebe.

danka000

Lenka psychologa nechcem. A ano išlo presne o to ako si to nazvala a viackrat. Iba toto som chcela vedieť, lebo niektorý gynekológovia sa ževraj pýtaju, kvôli tomu že ako potom majú vyšetrovať.

lenka12345

no to zavisi o ake zneuzivanie slo, ale ak priamo o vaginalne tak uz nie si panna, danka000 neskusis nejakeho psychologa taketo veci nechaju na zene hlboku stopu v dusi aj ked si to neprizna, ja by som tych chlapov najradsej ... :-(

danka000

Neuvedomovala som si to vtedy, ale bolo to nepríjemné. To som pochopila až o par rokov neskôr, že o čo išlo. Čo im mam na prehliadke povedať? Že už nie som panna?

anulikk

uvedomovala si si do detailov,čo sa s tebou deje?alebo si to ani vôbec nechápala?pre prežitu traumu si mohla byť celé roky v šoku...