Látkové vložky a tampóny z morských húb-aký je váš názor??

ingra

tie tampony sa aj mne pacia :D podla mna by sa hlavne zavadzali lahsie ako normalne lebo to je uplne makke ... mala som tu morsku hubu doma :D
a k vlozkam .... no urcite by sa to 100% nevypralo, ale kym by bola poriadne dezinfikovana, tak by som to prezila

efe

tie tampóny sú srandovné, ale keby to tak fungovalo ako píše autorka možno by som to aj skúsila. Tiež mi vadí to kvantum odpadu, ktoré po sebe zanechávam používaním bežných vložiek.

kajaka

no a k teme.tiez si to neviem predstavit a prat to aj s inym pradlom,no urcite nie..ktovie, ci sa to vyperie poriadne. a tie tampony, vyzeraju dost ehm zaujimavo:-)

efe

vyzerá to zaujímavo len si neviem dosť dobre predstaviť ako by som to prala. Do práčky je povedzme 10 kusov málo a v rukách sa to isto dobre nevyperie. Mňa dosť zaujal aj menštruačný kalíšok, stále nad ním uvažujem, ale odrádza ma 1 vec a to že na slovensku to nie je ešte gynekológmi schválené. Takže neviem...

nikdy

Prat si vlozky? Nikdy v zivote. tato planeta mojich niekolko vloziek raz za mesiac prezije...Milujem alwaysky a mam ich vo vsetkych velkostiach, aj intimky. Robim to, co je dobre pre mna.