Bolesti počas menštruácie

Príspevok v téme: Bolesti počas menštruácie
ewinna

Ahojte, chcem sa opýtať, či neviete, čo to môže byť.Na začiatku menštr.mám bolesti-klasika, potom prestanú a 4-5 deň znova, ale také, že musím letieť na pohotovosť, tam mi pichnú Algifen a do hodiny je to ok. Gynekologička mi povedala, že je všetko v poriadku, žiadny problém. Čo potom vyvoláva tie bolesti???

akinom007

ewina/ ved ja nehovorim aby si brala HAK mne tiez nerobila extra dobre -takze viem o com hovoris, ja som len pisala ako to bolo u mna...porad sa s gynek. inak mne dobre zabera na bolesti Nurofen

ewinna

akinom007 ja už nechcem brať HAK, nerobila mi dobre...brala som ju 5 rokov, mám toho plné zuby...v novembri mi ,,údajne" praskla vodová cysta a od vtedy mám tieto bolesti, či to nemá nejaký súvis...

akinom007

ja som to tak kedysi mavala strasne bolesti 1 a potom posledny den,cize u mna 5-ty. gyn. mi to vysvetlil ze to je preto tak lebo vtedy sa vlasne otvara maternica apotom zatvara a tie stahy bolia. potom som brala 4 roky Hak teraz som rok po vysadeni HAK a mavam uz bolesti len prvy den ale za to riadne