Kedy budem citit bit srdiecko?

lenuliatko

ja ked som citila prve pohyby nasej dcerky az som zviskla od radosti.velky zazitok.asi najkrajsia chvila v mojom zivote.a odvtedy kopkala stale.bola dost aktivna.a teraz ma uz dva mesiace a je tiez aka ziva.vyska chichoce sa usmieva robi grimasy :D

mojaeni

Dakujem ti.
Ano, mas pravdu, je to ten najvacsi zazrak. Aj tehotenstvo si velmi uzivam, je to urcite najkrajsie obdobie v zivote zeny.
Drzim palce, ak sa rozhodnes pre materstvo.Ahoj.

lupucia

Dakujem za info :), tak ti zelam nech cim skor zazijes ten klrasny pocit, musi to byt naozaj super :). Ved babatko je podla mna taky ZAZRAK.. No este nie som, ale momentalne o tom dost uvazujem :).Zelam krasny den

mojaeni

Ahoj,bit srdiecko pocujes akurat u lekara, ked ho pocuva.Co sa tyka pohybov, pri mojom prvom tehotenstve som ich citila relat. skoro.Koncila som 17. tzden, presne si ten okamih pamatam.Predtym som sa obavala, ze to nerozpoznam,ale okamzite som vedela, ze to bolo babatko. len take kratke ale dost svojske sklbnutie apotom znova.
Teraz zacinam 17. tyzden dalsieho tehotenstcva a uz sa neviem doskat, kedy si ten pocit budem moct zase vychutnat. A zajtra ma caka poradna, dufam, ze budem svoje dieatatko vidiet, prip. pocut jeho srdiecko.
Si tehotna? V ktorom mesiaci?