Nočné bolesti nôh

Príspevok v téme: Nočné bolesti nôh
thefiniend

...trápia ma dlhoročné nočné bolesti nôh, s nástupom najčastejšie večer, v znesiteľnej forme, ktoré sa VŽDY zhoršujú až do neznesiteľnej formy, alebo sa budím na neznesiteľnú bolesť nôh, táto bolesť je väčšinou v celej končatine, pociťujem to ako bolesť kostí, ale občas bolia aj kĺby, neopuchaju však NIKDY, raz bolí jedna noha,raz druhá, alebo obe,akoby bez dôvodu, niekedy celé noci nespím pre tieto bolesti, trápia ma už roky, stále sa to zhoršuje, zatiaľ mi nikde nič nezistili ani nepomohli, žijem na liekoch od bolesti... poslali ma s negatívnym nálezom z ortopédie, neurológie-tam mi rovno povedali že u nich to nemám riešiť, neuro-pôvodu to nebude, taktiež nič na rumatológii..nieje to ani DNA,osteporóza,reumaticke ochorenie,neurologicke...a žiadna diagnóza na akú som naďabila na webe, sa tomu nepodobá, alebo aj ano, ale vzdy ju sprevádzajú rôzne opuchy a zápalové prejavy čo u mňa nie, mňa trápia "len" bolesti nôh...kam ešte ísť?

nohy

thefiniend,neporovnavaj niektore veci na nete,ale skoc rovno si dat urobit DENZITOMETRIU,ked ta bolia nohy-kosi a klby a tam ti zistia presne v akom stave mas kosti,a podla toho sa budes orientovat dalej,je to dost dolezite ked ta bolia kosti.
Na bolest kosti a klby je dobre brat SP-ENZYM, doplnky na kosti VAPNIK+RYBY OLEJ.

thefiniend

o syndrome nepkojnych noh som citala a pocula x-krat, ale nemyslim si ze by to bol moj pripad, pretoze nikde skutocne nikde sa neuvadza, ze bolesti su tak nezensitelne, ze ma clovek chut vrieskat a place od bolesti dospely clovek...co je moj pripad, taktiez ma netrapia nejake zasklby noh, nepokoj (mimo bolesti ale povedzte, kto z vas ked ma neznesitelne bolesti citi ze "nevie co so sebou") a okrem toho mam bolesti aj v rukach, totozne ako v nohach, ibaze zriedkavo, okrem toho na nurologiu chodim pravidelne pre epilepsiu a opisovala som tieto bolesti uz viacero neurologickam a kazda si bola ista, ze neurologickeho povodu to nieje.cize nia SNN :(
....tipujem, ze skoncim na algeziologii :((((((((((((

thefiniend

o syndrome nepkojnych noh som citala a pocula x-krat, ale nemyslim si ze by to bol moj pripad, pretoze nikde skutocne nikde sa neuvadza, ze bolesti su tak nezensitelne, ze ma clovek chut vrieskat a place od bolesti dospely clovek...co je moj pripad, taktiez ma netrapia nejake zasklby noh, nepokoj (mimo bolesti ale povedzte, kto z vas ked ma neznesitelne bolesti citi ze "nevie co so sebou") a okrem toho mam bolesti aj v rukach, totozne ako v nohach, ibaze zriedkavo, okrem toho na nurologiu chodim pravidelne pre epilepsiu a opisovala som tieto bolesti uz viacero neurologickam a kazda si bola ista, ze neurologickeho povodu to nieje.cize nia SNN :(
....tipujem, ze skoncim na algeziologii :((((((((((((