babenky co mam robit? :(

Príspevok v téme: babenky co mam robit? :(
mandarinka

mam hrozny problem, a to ze sa musim stale vazit... teda nemusim ale som asi na tom "zavisla" chudnem a od noveho roka som zhodila 3,5 kg a neda mi to kazdy den sa kukneut na vahu ci to nie je menej... uz som si povedala ze dnes sa neodvazim ale odvazila som sa... :((( co mam robit???.... viem ze to nie je dobre ked sa clovek kazdy den vazi..:(

angela

netreba chodit na vahu snaž sa povedat si nie vaha ti nič nepovie ale ty ako sa citis ak sa citis že si pekna a stihla načo chodit na vahu citis sa sebavedome a to je predsa fajn skus si to povedat nie neni to dobre ked sa my ženy porovnavame ja mam tolko a ty tolko niekto je aj tažsi kosti a tak a nie tučnejsi tak pa

sajfina

na podnet tejto témy som sa odvážila dnes a skoro ma trafilo,od vianoc mám +4kg....chudnut,chudnut,chudnut!!!

mandarinka

no je to asi mozne ze mozno niekde spolu byvame hi... no ja ani neviem ako sa mi to podarilo, ale po vianociach som sa citila uplne mizerne... tak som si povedala, ze koniec... zacala som papavat menej... castejsie ale mensie porcie a akosi to islo dole... a tak raz za tyzden niekedy dvakrat chodim do fitka :)

sajfina

mandarinka nebyvame v jednej domacnosti?=)..presne si ma opisala...a ak sa možem spýtať,ako sa ti podarilo zacat chudnut?

mandarinka

take chvilky som mala aj ja hlavne po vianociach ze na vahu no nehrozi :D no a cez skuskove to chapem... :)) clovek len same sladkosti papa a hlavne cokoladku :D no ja to poznam... a este ked mam pred kramamy no vtedy koniec... to som v ladnicke stale ale musim sa teraz neako prekonavat :))

sajfina

vidíš manadarinka,ja zas viem,že som pribrala,tak ani za svätého sa na váhu nepostavím=)...ale tak ja cez skúškové vždy priberiem a potom mám čo zhadzovať=)

ninulaaaaaa

nemala by si to s tym vazenim prehanat..ale ak ti mam pravdu povedat ja keby vidim ze chodnem tiez by som na nej kazdy den stala a kukala sa ci to nieje menej,a menej....