Ako jej dam najavo ze mam o nu zaujem???

kk

alebo jej 1x skus len nieco darovat - drobnost.... kamienok, micu pre stastie.... a usmej sa.... a 2x sa jej skus prihovorit..... ona bude cely tyzden na to mysliet - co si zac a bude sa tesit na dalsie stretko, aby sa dozvedela nieco viac.....

ali

ahoj porto. no ako to vcera dopadlo? stretol si sa s nou? usmial si sa? napis prosim. ja som ho nevidela. (inak, zajtra az do nedele tu nebudem, tak nebudem pisat. maj sa krasne zatial) :-)

porto

A este sa chcem opytat, ano skusim toto s tou zastavkou a potom kavou, ale chcem sa vas este opytat ci mam byt ako trosku v rozpakoch alebo taky vazny...viete co myslim? ci mam dat najavo ze sa chvejem a chveje sa mi aj hlas...aby vedela ze inac prezivam rozhovor s nou ako s inymi holkami...alebo mam sa tvarit vazne a cielavedome? prosim poradte este toto

ali

no, na meno by som sa spytala aj ked ho vies. lebo, ja osobne by som sa zlakla, keby niekto cudzi vedel ako sa volam a zacal ma balit... :-P

iveta

no, bolo by to od teba take nevinne zlatucke.. ale v podstate si radsej neplanuj cely scenar.. moze sa stat, ze sa ta napriklad ona opyta nieco este skor.. a ty nebudes vediet zareagovat (lebo mas tot pripravene v talone..) oki, nechaj si to pripravene, ale nedrz sa toho umelo na silu :-)

porto

A co myslite zabraôo by, keby som sa jej opytal, na tu konecnu zastavku, a ak by odpovedala, tak by som povedal: aha, ale na to som sa nechcel spytat, chcel som sa spytat ci ta niekam mozem pozvat, na kavu alebo veceru...co mas rada.
Co myslite?

iveta

no, je dost mozne, ze sa ta hanbi.. musis odhadnut, aky typ dievcata je. do kelu, to sa aj mne stalo, ked som bola na strednej. buchla som sa do strasne krasneho chalana zo susednej triedy. mali sme niekolko spolocnych hodin.. usmieli sme sa sem-tam na seba. boze, ale ako som sa ho hanbila! a raz som isla po chodbe a on sedel s kamosmi na lavicke.. citila som, ze tam je, srdce mi buchalo ako splasene a ani len som sa nedokazala na neho pozriet! v zivote ma nenapdlo, ze by som sa mu mohla pacit..a vtom, zrazu, ked som ich obchadzala, pozdravil ma!!! nestihla som ani zareagovat.. :-( ajaj, ktovie, co by bolo, keby som si vtedy viac verila :-) drzim ti palceky

porto

Musim vam este nieco dost zavazne prezradit...brigadujem na jednej brigade...a ona tam isty cas chodila, ale nestretavali sme sa lebo mala uplne opacne smeny ako ja...da sa povedat ze sa pozname z videnia, ked som ja zacinal, ona koncila a stretli sme sa v kuchynke, hanbil som sa dost ale zmohol som sa iba na "ahoj" ona len nieco zamrmlala, mal som pocit ze sa hanbila este viac...z nej ani to "ahoj" nevyslo poriadne. A teraz co cestujeme spolu v buse, sa vobec nezdravime. Viem ako sa vola, som si zistil nejak, ale myslim si ze ona to nevie, ze viem o nej tolko kolko viem...viem dokonca aj ake ma priezvisko. Cize teraz som vam to uplne upresnil...moju situation