Moderne pekne meno pre dietatko

musila

som uz mamicka trojrocneho chlapceka ten sa vola to tatkovi milanko.
inak pekne chlapcenske mena su davidko a matias, a pre dievcatko nelka teda petronelka - to chcem mat

skoda

skod,aze mame take priezviska,co k tomu vobec nejdu,ale aj to sa tu raz ustali a nebude to potom tak byt do oci,ked sa dieta bude volat Tobias Kovác alebo sintia-lilien Bobalova.... :)

mna zaujalo meno Aya - zazrak,ktore dal svojej dcere manzel tej korculiarky,co umrela pred porodom... ale aj Tobias, Teo, Leo, Sabinka, ...a tie,co ste uz spominali

mimka87

my mame chlapčeka a vola sa Sebastianko, pre druhé zatial vybrate nemam ale budem sa tomu aktívne venovať, suhlasim ze tobias je tiez krasne meno

čačane mena :)

Buducamamicka, a ake mena ti prichadzaju do uvahy? Slovenske, ale skor zahranicne? Alebo ti je to skor jedno? Sice ak mas na mysli moderne, tak to budu skor uz tie zo zahranicia.
Neviem, mne sa lubia anglicke mena, ale obcas ked pocujem aj take z Azie, su krasne. Skus si vygooglit nejake v rozlicnych kalendaroch, tak som sa zvykla zabavat ja :).
Mne sa inak velmi pacia mena ako Bella, Aurora, Valeria (Valery), dalej napriklad Kayla, Olivia, Adela, Courtney, Hailey, Vivien. Z chlapcenskych Christopther, Frank (Frantisek), Mark (Marek), Daniel...

dd

hmm..este mi napada..paci sa nam aj Eliska, ale kedze Eliska a Alzbeta su od seba odvodene mena, tuto moznost pre dievcatko zavrhujem :(.

dd

my sme dali dcerke meno Alzbeta.povodne sme mali dohodnute Monika, ale manzel zacal prosikat mesiac pred porodom, ze chce Alzbetku, urobila som mu po voli a som spokojna :).ked by sme mali mat dalsie dievcatko - neviem ake meno by sme dali, velmi sa nam paci jedno francuzske..ale uz meno Alzbeta moja svokra nemohla rozdychat, nie to este keby sme dali to francuzske..pre chlapca by som urcite dala Michal, po oteckovi a paci sa mi aj Sebastian.