Moderne pekne meno pre dietatko

esterinka

noo tak ja si myslím, že chlapčenské meno je pekné Markus alebo Matej a dievčenské Vikina alebo Šimonka

Miskanr

U mňa pre dievčatko bud Karinka alebo Miška(malá Miška v paneláku je strašne zlatučká a hodí sa jej to meno) A chlapec Adamko, Filipko, Alexander

lizanka

moja krstna pred 4 dnami porodila a dala synackovi meno Jaroslav-podla mna velmi pekne, kym sme nevedeli co to bude, kazdy chcel meno Nela(podla Ordinacie, haha). Inac najkrajsie mena su pre mna fakt slovanske: chlapci-Jaroslav, Ivan; dievcata-Denisa, Klara, Ivana

mena ako Tobias, Matias bez makcenov ci Sebastian su na Slovensku komicke, a hlavne ked sa skombinuju s nejakym krasnym lubozvucnym rydzo slovenskym priezviskom. Ale keby som zila v zahranici, tak by som uvazovala nad menami chlapci-Matthew, Jacob a holky-Blair, Bella

machulka006

moja dcéra sa raz určite bude volať Kristína...
Len by ma zaujímalo ešte jedno... či je meno Petra ešte obľúbené, alebo je totálne out?

lenka l

Je fajn ze vyberate super mena ale myslite aj na dieta? Ved meno ako Paskal Luca Lilien k nasim slovenskym priezviskam nejdu. Kde ste dali rozum? Pracujem v skolstve a s modernymi menami sa stretavam denne. Deti sa prezyvaju a hadam nechcete aby vasmu synovi hovorili maska-paska atd. Pripada mi to ako by mlady rodicia medzi sebou sutazili kto da to najexotickejsie meno a to je skoda. Ved mena reprezentuju ako by vlast. Tie vase deti reprezentuju asi Ameriku, Francuzsko ... . :-(